poniedziałek
-1°
wtorek
wikimedia
85. kandydatów na radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego
11 października 2018 r. | 10:05
0

Byli już zaprezentowani kandydaci na radnych powiatowych, czas na radnych do Sejmiku Województwa Śląskiego. W okręgu 6, który obejmuje powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski oraz miasto Częstochowa, z 85. kandydatów tylko pięciu otrzyma mandat. Do wyboru mamy kandydatów z 13. list.

Kandydaci:

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
1 KRAKOWIAN Janusz Henryk 63 Kolonia Poczesna
2 MARANDA Martyna Maria 21 Częstochowa
3 LUKS Agata Ewelina 43 Olsztyn
4 LISOWSKI Marcin Robert 41 Czarny Las
5 BOGUS Beata 48 Częstochowa
6 STRACH Elżbieta Maria 56 Częstochowa
7 MIZGALSKI Paweł Zbigniew 39 Częstochowa

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
1 GMITRUK Stanisław 62 Częstochowa
2 KOSELA Piotr Janusz 41 Borowno Kolonia
3 NOWICKA Anna 65 Kłobuck
4 GAŁUSZKA Małgorzata Ewa 56 Myszków
5 NIEMCZYK Bernadetta Barbara 71 Olsztyn
6 KUCHARCZYK Andrzej Franciszek 59 Przystajń
7 BOSKI Grzegorz 40 Częstochowa

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI:
1 MUSIAŁCZYK Katarzyna Anna 45 Konradów
2 KNOT Tomasz Jacek 50 Częstochowa
3 SOŁTYSIK Mirela Ewa 57 Będzin
4 SAKOWSKI Marek Dariusz 40 Częstochowa
5 GRABOWSKA Elżbieta Krystyna 45 Dąbrowa Górnicza
6 JANIK Jakub Kazimierz 62 Częstochowa

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA:
1 SALWIERAK Marta Maria 34 Częstochowa
2 ZAMOROWSKI Krystian Paweł 33 Przybynów
3 PANAS Radosław Leszek 48 Częstochowa
4 ZACZKOWSKI Mariusz Andrzej 43 Myszków
5 BIGOSIŃSKA Katarzyna Anna 39 Częstochowa
6 BRZOZOWSKA Agnieszka Ewa 33 Poczesna
7 SZEWIŃSKI Andrzej 48 Konopiska

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM:
1 BALT Marek Paweł 45 Częstochowa
2 KONIECZNY Wojciech Jan 48 Częstochowa
3 ŁACNA Gabriela 51 Kłobuck
4 SIKORSKI Grzegorz Mieczysław 45 Częstochowa
5 TROMCZYŃSKA Jolanta Pelagia 52 Jacków
6 MAJER Małgorzata Elżbieta 55 Częstochowa
7 OGOŃCZYK Mariusz Dominik 40 Kłomnice

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM:
1 PUCHAŁA Dominik Jakub 20 Długi Kąt
2 ŻOŁNOWSKA Magdalena Mirella 39 Krzepice
3 BRZÓZKA Krzysztof Andrzej 62 Częstochowa
4 CHUDALEWSKA Agata Olga 25 Częstochowa
5 MALINOWSKI Jacek Andrzej 32 Katowice
6 SZAFAROWICZ Agnieszka Alina 25 Kłomnice

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP:
1 GIEROŃ Dawid Franciszek 28 Hecznarowice
2 STOLARSKI Kamil Mikołaj 23 Gliwice
3 JANOSKA-GRABOWSKA Agata Maria 29 Zawiercie
4 BŁASIŃSKA Aleksandra Łucja 58 Bytom
5 SZULIK Artur Jerzy 36 Rybnik

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15:
1 SKALIK Włodzimierz Bogdan 59 Częstochowa
2 BIEŃ Jurand Damian 47 Wręczyca Wielka
3 KUMOR Monika Aleksandra 28 Koziegłowy
4 GAWENDA Rafał Adrian 27 Wyrazów
5 SZYMANEK Magdalena Sylwia 25 Łaziec
6 PALT-DOROBISZ Sandra Maria 28 Sosnowiec
7 NAJMAN Marcin Krzysztof 39 Częstochowa

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE:
1 PAWLIKOWSKI Jacek Adam 50 Częstochowa
2 WNUCZEK Sławomir Marek 23 Wilkowiecko
3 WOJNOWSKI Igor Adam 21 Częstochowa
4 POLAK Wiktor Dominik 20 Kłobuck
5 SZCZUPAK Patrycja Katarzyna 28 Częstochowa
6 TRĄBSKA Klaudia Maria 19 Częstochowa
7 PALACZ Ewa Maria 72 Częstochowa

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
1 KOCIK Beata Dorota 55 Częstochowa
2 BAŃKA Piotr Bogdan 54 Myszków
3 FAJER Monika 43 Częstochowa
4 BORECKI Roman Ludwik 61 Olsztyn
5 ZIELONKA Maciej Paweł 53 Kłobuck
6 WŁOSOWICZ Teresa 65 Częstochowa
7 PERLIŃSKI Andrzej 60 Zawada

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI:
1 FIGLUS Michał Stanisław 65 Strzyżowice
2 JAKÓBCZYK Andrzej 69 Zawiercie
3 KOCJASZ Anna Stanisława 53 Malinowice
4 SPYCH Elżbieta Krzysztofa 69 Psary
5 RZESZUTEK Agnieszka Elżbieta 39 Przeczyce

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO:
1 BRYŁA Elżbieta Gabriela 57 Zumpy
2 STARCZEWSKI Marcin Piotr 38 Częstochowa
3 SUCHANEK Stanisław Adam 58 Grodzisko
4 ORZECHOWSKA Dorota Anna 55 Blachownia
5 KOŁODZIEJCZYK Szymon Paweł 23 Woźniki
6 MADEJSKA Sylwia Barbara 41 Bytom
7 PIETRYGA Justyna Anna 26 Tarnowskie Góry

Lista nr 15 - KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ:
1 MUREK Waldemar 57 Wierzchowisko
2 JANICKI Mariusz Wojciech 42 Popów
3 SZCZYTKOWSKI Paweł Stanisław 40 Częstochowa
4 MACIOROWSKA Wiesława Maria 72 Częstochowa
5 MACHERZYŃSKA Mariola 50 Zajączki Pierwsze
6 FORREITER Ewa Maria 57 Katowice
7 ŚWITAŁA Cezary Patryk 18 Rybnik



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *