Anna Misiak nowym skarbnikiem gminy Panki
10 lipca 2018 r. | 08:47

Anna Misiak emerytowana był skarbnik gminy Konopiska została wczoraj powołana przez Radę Gminy Panki na stanowisko skarbnika gminy Panki. Dziś nowa skarbnik ma pierwszy dzień w pracy. Według informacji z Konopiska, to prawdziwy fachowiec, który zna się doskonale na finansach publicznych.

Jak nie ona, to kto? Kto dźwignie ten bałagan, który panuje w Urzędzie Gminy Panki?

Anna Misiak nowym skarbnikiem gminy Panki

Gepostet von GminaPanki.pl am Montag, 9. Juli 2018

22 odpowiedzi na “Anna Misiak nowym skarbnikiem gminy Panki”

1. Pank napisał(a):

W końcu zrobią porządek że sciekami, W Polo obława, A praski jak piesek biegiem go Kałumka leciał 😆

2. kszych napisał(a):

kalmuk pomagal miesiac temu zacierac slady u pilarza na placu jeszcze cebule niech sprawdza gdzie flaki zaorywal a znicze spod cmentarza

3. Mieszkaniec napisał(a):

może tym razem się uda i popłynie ta cała sitwa z tymi ściekami

4. Mieszkaniec napisał(a):

MIELIŚMY BYĆ NAJBARDZIEJ EKOLOGICZNĄ GMINĄ HAHA

5. Obserwator napisał(a):

UWAGA UWAGA
    Jeszcze nie cała godzina i ścieki popłyną do rzeki prosto z masarni ,
    Jak codzień krew jest wypuszczana do rzeki po 22 godz .
    Tak to się robi Panie wójcie

6. kszych napisał(a):

zbysek wczoraj caly dzien fendtem z plugami jezdzil czyzby wzial sie za gospodarke . nie sadze

7. norbi napisał(a):

Wszyscy wiedza ze to najwieksi nielegalni smieciarze w powiecie a pracuje u nich i wie o fakcie sam soltys kozak wywoza smieci z cmentarza i zakopuja na polach flaki siersc i kosci zaoruja w nocy biora za to gruba kase fundujac sasiadom bombe ekologiczna .

• Ciocia napisał(a):

W Kłobuckiej praski twierdzi że to wszystko wina Pilarza,
      A tacy byli koledzy co tydzień libacje były , ciekawe za czyje , co zostało z Atcheny to elita się gościła, ale oni biedni

8. Leszek napisał(a):

Cały Bodzio ” róbta co chceta” , a jak co to nie ja , tak zachował się wobec Sekretarz – szkoła , teraz Pilarz- oczyszczalnia , a co jeszcze to się okaże ?

• Ania napisał(a):

Przecierz Matyja z przystajni też woził do pilarza krew itp.
      Jestem pewna że u byłego radnego na ul. ZIELONEJ też jest lewe przyłącze za udostępnienie terenu .

9. Ela napisał(a):

A Ela tak broniła z wójtem że są jeszcze inne masarnie, że na masarni w Pankach jest wszystko ok. I co teraz powiesz Pani Sekretarz. Bo jak widać i słychać wójt zmienił zdanie.

10. Mieszkaniec napisał(a):

i co w końcu znaleziono?

• Panki napisał(a):

Znalezli . Praski jak za darmo rzar u pilarza to było dobrze , tera go sprzedał.
      Platforma promuje na Wójta Ławniczaka z jacisk . Jednym slowem jak wygra , brudy praskiego nigdy nie wypłyną bo to koledzy .

• Ela napisał(a):

Do Panki ; Ławniczak jest burmistrzem Szadku i małe prawdopodobieństwo, aby został tu Wójtem , a co do PO to Praski to nie HGW , a Panki to nie Warszawa żeby coś tu tuszować

11. powstaniec napisał(a):

Tuszować to się tutaj niewiele da bo Brzęczek pisze szybciej niż oni coś wymyślą. w sobote pisał kto będzie skarbnikiem od poniedziałku. A ja to bym chciał wiedzieć czemu Wachowska ma tyle solarów na dachu, jak tylko trzech mieszkańców w domu? Ela wytłumacz nam czemu jesteś taka zaborcza, po co aż tyle paneli? Większym rodzinom wystarczą 3, a Tobie nie?

• Ela napisał(a):

Podobno Wachowska szykuje sobie stanowisko dyrektora szkoły bo w gminie to już koniec kariery

12. Ania napisał(a):

Czy w sprawie o scieki moga zeznawac mieszkancy???? mysle ze wielu ludzi mialoby cos do powiedzenia nie tylko w kwestii sciekow ale i innych odpadow, nielegalnego zatrudnienia itp itd Pan Brzeczek na Wojta za odwage w opisywaniu prawdy!!!!!!! A nasz wójt powinien sie troche zastanowic co jest najwazniejsze uklady i korzysci czy dobre o sobie zdanie ktore przez wiadomo co zostalo nadszarpniete!!!! jest teraz okazja Panie Wójcie by troche odkupic grzeszki

• IRENA napisał(a):

Do Ania: „Brzęczek na Wójta” dobry sobie źart , Aniu pamiętaj że odwaga nie zawsze idzie z rozumem ! , a prawdy zawsze są dwie .

• yusuf napisał(a):

Jakie masz zarzuty do jego rozumu?

• Krzychu napisał(a):

Tu odwaga nie pójdzie bo nie ma z kim 😁😁😁😁😁😁