-3°
-6°
Anna Misiak zrezygnowała! Gmina bez skarbnika!
11 lipca 2018 r. | 09:20

W poniedziałek nowym skarbnikiem gminy Panki została Anna Misiak. Dziś dowiedziałem się od urzędników, że Anna Misiak jednak nie podpisała umowy. Nowy skarbnik swoją funkcję pełnił zaledwie dwa dni. Gmina wciąż jest bez skarbnika. Próbowałem w tej sprawie uzyskać komentarz od nowego - niedoszłego skarbnika, jednak sama zainteresowana nie chciała komentować tej sytuacji.

Co takiego jest w pankowskim urzędzie, że kolejna osoba rezygnuje z bycia skarbnikiem gminy Panki?

20 odpowiedzi na “Anna Misiak zrezygnowała! Gmina bez skarbnika!”

1. Praszczyk napisał(a):

co za burdel tam muszą mieć ja pierd…

2. Qwert napisał(a):

A to się kobitka napracowala… pewnie zobaczyła prawdziwe oblicze wójta i p. sekretarz 😠😠😠

3. Pank napisał(a):

Ta Pani tak z wyglądu to na emeryturę a nie do pieniędzy.A Młodzi nie mają po studiach pracy.

4. Anna napisał(a):

Ela musi wrócić na stanowisko skarbnika bo nikt tak kreatywnie nie będzie chciał prowadzić księgowości. 😉

5. Mieszkaniec napisał(a):

Jak dwa lata do tyłu nie są zamknięte budżety gminy To wiadomo że wszyscy uciekają.
    Nikt nie jest taki głupi żeby iść siedzieć za Eli bałagan .

• Wróżka napisał(a):

To trzeba zgłosić w prokuraturze.

• Tropiciel napisał(a):

Mieszkaniec co to znaczy wg ciebie że „nie są zamknięte budżety”?co za głupoty wypisujesz!! Widać że nie masz o tym pojęcia.

6. obserwator napisał(a):

widać po kilku godzinach pracy, bo nawet niecały jeden dzień,zorientowała się w co może wdepnąć. Kobitka z doświadczeniem nie chciała w to wchodzić. Mądra!

7. Leszek napisał(a):

Bodzio powinien ogłosić nowy konkurs na stanowisko skarbnika , obniżając kryteria , najlepiej z wykształceniem podstawowym niepełnym , bo coś nie tak z tymi naszymi ekonomistami !!!!

8. sołtys napisał(a):

dowiedziała sie jakie machloje trzeba robic i uciekła
    inaczej nie idzie tego tłumaczyc

• Ela napisał(a):

Myślę że nie chodzi tu o machloje , ale o zwykłe niechlujstwo ( niestaranność) , albo mała kompetencja „wyższych” urzędników – po prostu nie ogarniali tego wszystkiego . Co do monitoringu to uważam że powinien być w osobnym pokoju, a nie w gabinecie Wójta , bo Wójt ma poważniejsze zadania niż oglądanie nagrań !!!

9. Beti napisał(a):

I tak miała być tylko do wyborów a potem w razie przegranej niech inny ten burdel ogarnie. Będzie miał ktoś nie lada wyzwanie. Nie do pozazdroszczenia.

10. obserwator napisał(a):

no i co dalej? gmina bez skarbnika? tak chyba nie może być?

11. mieszkańcy napisał(a):

Bodzio mieszkańcy czekają na kolejną kadencję !!!! i do przodu !

12. IRENA napisał(a):

Wypowiedź Wójta Bogdana Praskiego dla Gazety Kłobuckiej .”Ta pani przejrzała nasze księgi, zobaczyła w nich, jak wiele jest u nas prowadzonych inwestycji, jak dużo jest pracy, i zrezygnowała z przyjęcia stanowiska.” Zostawiam to bez komentarza !

• Lidka napisał(a):

LEŃ – nic nierobi cały dzień , a kasa by płynęła i to niezła ! ale tu Panki i tu trzeba pracować , bo nasz Wójt ciężko pracuje na rzecz Gminy i sam dużo wymaga od swoich pracowników .

• beka napisał(a):

Lidka, chyba sama nie wiesz co piszesz.
      Pokaż mi tą ciężką pracę Bodzia bo jeśli myślisz o wiecznym obserwowaniu na kamerach wielkiego brata tego co na zewnątrz i w urzędzie to faktycznie ciężko pracuje. Trzeba się skupić żeby odpowiednio wcześniej zwiać tylnym wejściem przed niewygodnymi intruzami!!!!
      Nie wspomnę o licznych wycieczkach na pseudo szkolenia i konferencje.

13. mieszkanka Panek napisał(a):

najłatwiej krytykować, jeśli nie ma się wiedzy na jakiś temat. A już jak czytam komentarze, że to znów wina wójta i p. sekretarz to po prostu ręce opadają. Dajcie już spokój temu Praskiemu, bo widzę że grupa zainteresowanych osób systematycznie niszczy mu reputację a nie ma ku temu merytorycznych przesłanek.