środa
11°
czwartek
Charytatywny bieg przez Pacanów
31 maja 2018 r. | 10:47
1

9 i 10 czerwca będzie miał miejsce bieg charytatywny na 220 km trasie z Częstochowy do Gostynia (woj. wielkopolskie) w około 30 godzin. Bieg będzie przebiegać przez drogi publiczne jak i ścieżki leśne, w tym przez gminę Panki (Pacanów). Organizatorzy zachęcają wszystkich do włączenia się do akcji poprzez uczestnictwo w biegu na dowolnym odcinku trasy - możliwość zapisów przez stronę internetową www.przybylzpomoca.pl.

Cały bieg jest dedykowany Jakubowi Malińskiemu, który cierpi na rzadką chorobę zespół Wolfa Hirschhorna.Jedna odpowiedź do “Charytatywny bieg przez Pacanów”

 1. sołtys napisał(a):

  zmięcie trasę bo przez Pacanów nogi połamią
  a na Kostrzynie są same progi zwalniające
  powodzenia życzę wszystkim
  2  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *