zamglenie
piątek
Reklama
Elżbieta Wachowska
Co ukrywa Wachowska?
13 lutego 2018 r. | 09:50
6

Odkąd Marek Witecki został nowym radcą prawnym, praktycznie na wszystkie wnioski o udostępnienie informacji publicznej, otrzymuje negatywne odpowiedzi. Ambitny radca myśli, że trafił na słabego gracza. Wszystkie odmowy na udzielenie informacji, trafiły do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Co ciekawe, niektóre z nich dotyczą sekretarz Elżbiety Wachowskiej. Mimo iż chodzi o finanse publiczne, informacje te są przede mną ukrywane.

Co w takim razie ma do ukrycia Wachowska?

Zobaczcie jedną z odmów z wczoraj.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 6 odpowiedzi na “Co ukrywa Wachowska?”

 1. Stefan pisze:

  Prawnik próbuje zapracować na swoje wynagrodzenie ale w pouczenie
  u powinno według mnie powinno pisać że przysługuje odwołanie do SKO

 2. Siara pisze:

  Każdy wie jak „szkoli” się wachowska i z kim w danych latach. po co to roztrząsać? swego czasu kartki po Pankach latały o niej i o towarzyszach. Dędek przeminął, wydmuch dawno temu przeminął, pan Henio z czarnym wąsem także, a ona trzyma się stołka. tak to jest jak się ma szerokie horyzonty.

 3. Edward pisze:

  Po tym fakcie nawet trzy niedziele z rzedu byla w kosciele zeby to pokazac jaka jest swieta

 4. sko pisze:

  Wygrana przed SKO niewiele da. Ponownie odmówią wydania mimo decyzji. Kolejny krok WSA w Gliwicach. Przegrają, to będą się odwoływać do NSA. Rok na każdą informację.

  Trzeba poszukać prostszej drogi. Zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa prosto do prokuratury, ze wskazaniem czego mają szukać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *