-7°
Stanisław Kozak
Do 21 stycznia wybierzecie nowych sołtysów i radnych sołeckich
07 stycznia 2019 r. | 12:12

Rusza cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych we wszystkich sołectwach na terenie gminy Panki. Już 9 stycznia odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich w sołectwach Aleksandrów i Janiki - Ślusarze.

Szczegóły znajdziecie w harmonogramie poniżej.

7 odpowiedzi na “Do 21 stycznia wybierzecie nowych sołtysów i radnych sołeckich”

1. Kostek pisze:

I kto nowym Wójtem w Pankach.Pani Danusia Kluba?.byłoby fajnie.,bo to osoba bardzo komunikatywna.

• Ela pisze:

Dokładnie tylko Danusia ,nikt tak nie chapie do siebie i rodziny jak ona. Zebrała na wybory największą „elyte” pankowską ale trzeba przyznać zna sie na tym. Teraz pewnie stawia za to.

2. Tadek pisze:

No i co …żal Ci ściska gardło to też się napij.każdy ma szansę ale nie każdemu się chce działać.Pani Danusia to odpowiednia osoba na to stanowisko.trzeba było lepiej agitować i psuć opinie tej kobitce.jednak się nie udało i szacunek dla mądrych ludzi którzy na nią głosowali.

• Irena kochel pisze:

Dlaczego ty nie startowałam , bałaś się porażki? Danusia to odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.A ty już się lepiej nie wypowiadaj.

3. Magdalena pisze:

Gratulacje dla nowego starego sołtysa Koski, Żerdzina i Jaciska.. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.. I niech wszyscy biorą przykład z Krzysztofa to on daje wam przykład jaki człowiek powinien być. Tak ma wyglądać radny i zarządca okolicznych wsi. Żeby wszyscy byli tacy jak on to w kraju by nie było tyle nienawiści, człowiek pobożny, pracowity i umiejący się zaprezentować. Pamiętajmy wiara jest najważniejsza.. Z Bogiem..