-7°
sobota
-7°
niedziela
Reklama
Stanisław Kozak
Do 21 stycznia wybierzecie nowych sołtysów i radnych sołeckich
07 stycznia 2019 r. | 12:12
7

Rusza cykl zebrań sprawozdawczo-wyborczych we wszystkich sołectwach na terenie gminy Panki. Już 9 stycznia odbędą się wybory sołtysów i rad sołeckich w sołectwach Aleksandrów i Janiki - Ślusarze.

Szczegóły znajdziecie w harmonogramie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Do 21 stycznia wybierzecie nowych sołtysów i radnych sołeckich”

 1. Kostek pisze:

  I kto nowym Wójtem w Pankach.Pani Danusia Kluba?.byłoby fajnie.,bo to osoba bardzo komunikatywna.

  1
  10
  • Ela pisze:

   Dokładnie tylko Danusia ,nikt tak nie chapie do siebie i rodziny jak ona. Zebrała na wybory największą „elyte” pankowską ale trzeba przyznać zna sie na tym. Teraz pewnie stawia za to.

   9
   4
 2. Tadek pisze:

  No i co …żal Ci ściska gardło to też się napij.każdy ma szansę ale nie każdemu się chce działać.Pani Danusia to odpowiednia osoba na to stanowisko.trzeba było lepiej agitować i psuć opinie tej kobitce.jednak się nie udało i szacunek dla mądrych ludzi którzy na nią głosowali.

  5
  9
  • Irena kochel pisze:

   Dlaczego ty nie startowałam , bałaś się porażki? Danusia to odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.A ty już się lepiej nie wypowiadaj.

   2
   12
 3. Magdalena pisze:

  Gratulacje dla nowego starego sołtysa Koski, Żerdzina i Jaciska.. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.. I niech wszyscy biorą przykład z Krzysztofa to on daje wam przykład jaki człowiek powinien być. Tak ma wyglądać radny i zarządca okolicznych wsi. Żeby wszyscy byli tacy jak on to w kraju by nie było tyle nienawiści, człowiek pobożny, pracowity i umiejący się zaprezentować. Pamiętajmy wiara jest najważniejsza.. Z Bogiem..

  15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *