pochmurno z przejaśnieniami
Doskonałe zarobki dyrektor GOKiS w Pankach
18 września 2020 r. | 11:23

50-letni Stanisław Wrzesiński to dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pankach. Posiada 5171,17 zł oszczędności, dom za 300 000 zł na współwłasność, działkę za 80 000 zł.

W ubiegłym roku jako dyrektor zarobił 127 643,84 zł. Do tego z działalności wykonywanej osobiście 16 356,80 zł, do tego z praw autorskich 382,50 zł i z innych źródeł 3373 zł. Razem 147 756,14 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

13 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki dyrektor GOKiS w Pankach”

1. Zbychu pisze:

Nie którym to się Polska udała! Ponad 12 tys. na miesiąc.

2. Bartek pisze:

Komentarz wyżej :… dlaczego Zbyszku tobie się nie udała …? Wniosek jest jeden … jestem głąbem ….
    Czy 12 tys to aż tak dużo !??

3. Bartek pisze:

Komentarz wyżej :… dlaczego Zbyszku tobie się nie udała …? Wniosek jest jeden … jesteś głąbem ….
    Czy 12 tys to aż tak dużo !??

4. k.nowak pisze:

W jakim kontekście to publikujesz?. Zajmowałeś się kiedyś działalnością sportowo -rekreacyjną.?Zazdrościsz wynagrodzenia P.Wrzesińskiemu ,czy tylko chcesz poinformować opinie publiczną.Jeżeli to pierwsze to zgodnie z prawem,jeżeli drugie to wejdź w jego buty i policz godziny pracy,wolne soboty ,niedziele,święta,setki imprez,turniejów ,wyjazdów,Jest wart nie takich pieniędzy i szkoda ,że go nie ma w Kłobucku ,bo wraz z odejściem P.Wrzesińskiego i mojej skromnej osoby skończył się OSiR w Kłobucku.Dobrze ,że został G.Garbaciak i jeszcze coś o OSiR-e słychać.Dzięki P.Wrzesińskiemu Panki sportową stolicą Powiatu.

5. ksiegowa pisze:

jaki on poszkodowany !
    jaki biedny zapracowany !
    współczuć Panu Dyrektorowi tylko
    SWOICH TRZEBA GŁASKAĆ I CHWALIĆ

reszta ciężko pracuje za dużo mniejsze pieniądze a plujecie na nich bo nie z waszej paki !
    ot cała prawda

6. fred pisze:

Pensja co najmniej godna. Aby jednak uporządkować przedpole dyskusji cofnijmy się do kwietnia 2019 roku. Wtedy to dyrektor Wrzesiński złożył oświadczenie majątkowe za rok 2018 (polecam BIP Gminy Panki). Otóż pan dyrektor pracował wówczas w szkole w Truskolasach z wynagrodzeniem rzędu 77 tys zł rocznie oraz w GOKiS Panki z wynagrodzeniem ok. 50 tys zł. Osiągał też inne, pomniejsze dochody. Pytanie jest oczywiste, co takiego się stało, co uzasadnia podwyżkę o ponad 140 %? W mojej ocenie nic! Nie nastąpiło żadne zwiększenie obowiązków dyrektora. Nadal robi niewiele, a złośliwi twierdzą, że nic. Temat sportu w Pankach to piłka nożna i siatkówka. KS Panki to prężnie działający klub, ale to zasługa trenerów, rodziców, sponsorów, czy last but not least, władz klubu i Gminy. Siatkówka to działalność stowarzyszenia SPS Panki. Czym zatem zajmuje się dyrektor? Grafikiem godzin wynajmu hali? Każdy turniej, jaki odbywa się na hali jest co najmniej współorganizowany przez KS Panki czy inne podmioty, choćby wspomniany LZS pana Garbaciaka. Wyjazdy na turnieje to też gestia poszczególnych trenerów. GOKiS w założeniu miał również obejmować kulturę, a Panki to kulturalna pustynia, w przeciwieństwie do pobliskiej Przystajni. Wypada zatem zapytać, zwłaszcza panią Wójt, dlaczego dyrektor GOKiS zarabia więcej od niej??? Pani Wójt według oświadczenia majątkowego za 2019 roku zarobiła w Gminie Panki niecałe 126 tys zł…

7. fred pisze:

Jedno tylko zastrzegę, podtrzymując w całości, to co już napisałem. Być może jest tak, że w oświadczeniu majątkowym dyrektor GOKiS zsumował wynagrodzenia ze szkoły i z GOKiS. Jest to jednak mylące i winno być niezwłocznie skorygowane, chodzi bowiem o publiczne źródła dochodu.

8. Sportowiec pisze:

Moze wreszcie pan dyrektor zabierze sie za wyposażenie hali w elementy bezpieczeństwa dla korzystających !
    Już jedna tragedia ze skutkiem śmiertelnym była w tym roku.
    Czeka na kolejną ?

• Gracz pisze:

No właśnie… Gospodarz jest a człowiek nie żyje

• Janek pisze:

no właśnie !
      zamiast chodzić wszędzie i popychać pierdoły i swoje mądrości godzinami to już dawno powinien zadbać o bezpieczeństwo na obiekcie !
      TO PODSTAWA !
      najprawdopodobniej nie doszło by to tej strasznej tragedii

9. anka pisze:

A ja pytam – za co???