Dziś sesja Rady Gminy Panki
29 listopada 2017 r. | 08:02

Dziś w sali narad Urzędu Gminy Panki odbędzie się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni będą omawiać m.in. program profilaktyki próchnicy zębów dla dzieci w wieku 8-11 lat.

Początek sesji o godz. 13:00.

5 odpowiedzi na “Dziś sesja Rady Gminy Panki”

1. mieszkańcy pisze:

Brawo Bodzio pokazałeś klasę na ostatniej sesji , pełna ignorancja wobec mieszkańców .

2. IRENA pisze:

A mówiłam Wam ( do grupy “awanturników”) nie idźcie tą drogą !!!! , wychodzicie na “afisz” bez żadnych argumentów , ktoś ? , coś ? , gdzieś ? , ktoś przeczytał ? i żadnych konkretów. Pamiętajcie że zawsze po wiadomości należy zgłosić się do źródła ( UG ) , Nasza Gmina jest transparentna i na pewno nie będzie problemu z uzyskaniem jakichkolwiek informacji . Jest jeszcze strona BIP -Gmina Panki gdzie są wszystkie dane na temat ogłoszeń, przetargów, naborów. Co do: 1. klimatyzacji na hali i 2. niedoręczenia pisma do Rady Gminy to nie wina Wójta czy Sekretarz , tylko 1.osoby odpowiadającej za halę i 2. sekretariatu.

• Ciekawy pisze:

Nie za bardzo tak jest… np. lista osób zwolnionych z podatków nie znajduje się na BIPie, poznaliśmy ją dopiero dzięki redaktorowi tej strony. Także grupa tych ,,awanturników” ma pozytywny wkład w przejrzystość i transparentność urzędu.

• Aga pisze:

Do IRENY.
      Gmina jest transparentna powiadasz , to dla czego nie chce udzielić informacji w sprawie premi za 2015 rok.
      Było kilka wniosków złożone.
      Jesteś zakłamania i odpowiadasz nie prawdę.

3. Leszek pisze:

Gdzie jest “Wróżka” ????????? , bo wieje już tu nudą !!!!!!