całkowite zachmurzenie
Gmina otrzyma 1,8 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych!
17 kwietnia 2020 r. | 11:48

Bardzo dobre informacje dla mieszkańców gminy Panki. Premier Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w ramach naboru wniosków na 2020 rok. Wśród zatwierdzonych wniosków znalazły się dwa z gminy Panki.

Pierwszy na przebudowę drogi nr 693 023S - ul. Dworcowa w Pankach. Wartość zamówienia to 3 mln zł, a gmina na ten cel otrzyma wsparcie w wysokości 1,5 mln zł. Drugi to przebudowa drogi nr 693 016S w Praszczykach w Gminie Panki wraz z budową oświetlenia. Wartość projektu to 600 000 zł, a gmina otrzyma w tym wypadku wsparcie w wysokości 300 000 zł.

5 odpowiedzi na “Gmina otrzyma 1,8 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych!”

1. Mieszkaniec gminy pisze:

Super… A ciekawe gdzie są pieniądze które gmina podobno dostała na budowę drogi Janiki – Zwierzyniec trzeci…. Ani drogi ani pieniędzy.. A droga gminna na Zwierzyniec trzeci (działki) też już jest w opłakanym stanie…

2. Irek pisze:

Dziwnym trafem drogę i oświetlenie będą robić na praszczykach drugich gdzie mieszka pani wójt.
    Wiem że może to nie z tematem,ale jednak troszkę.
    Na praszczykch pierwszych kanalizacja jest robią już tylko od 9 lat.Kiedy ubiegałem sie o oczyszczalnie przydomową,dostałem odmowe,gdyż miała w przeciągu 3 lat być zrobiona kanalizacja i tak sobie czekam i czekam.
    Na to pieniędzy nie ma,ale na nową nawierzchnię i oswietlenie na ulicy pani wójtowej wnioski były złożone?!
    Prowadzenie naszej gminy przez obecny samorząd to żenada !!!
    Kij im w oko!!!

• Rysiek pisze:

Zapytaj pani wójt. Podobno ludzie nie chcieli tej drogi. To se pieniądze wzięła na Praszczyki . Chcieliście co macie.

• Krysia pisze:

To rządzenie to poniżej krytyki.Kłamstwo,zero szacunku do ludzi.najważniejszy wizerunek a w głowie pustki.ludzie dzielą się na nieuków i samouķów. W US w Kłubucku kiedyś też tak było.Zmienił się naczelnik i wszystko jest jak powinno być. WSZYSTKO MOZNA ZAŁATWIĆ I JEST SIĘ OBSŁUGIWANYM Z KULTURĄ. A u nas każdy mieszkaniec ze sprawą przeszkadza i zakłóca błogi spokój nieróbstwa.a teraz koronawirusa jest wszystkiemu winien a nie Pani Wójt.

3. Nowy pisze:

A gdzie ul Ogrodowa pieniądze były sołeckie to wój zapi………..l na lampy A praszczyki robić bo wojt mieszka same ku……….y