całkowite zachmurzenie
Gmina Panki otrzymała 628 071 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych
26 czerwca 2020 r. | 17:23

Gminy powiatu kłobuckiego skorzystały z tarczy samorządowej, a konkretniej z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę tarcza przeznacza z Funduszu Covid-19 aż 5 mld zł dla gmin i 1 mld zł dla powiatów – na dopłaty do inwestycji lokalnych.

Pieniądze te będzie można wydać na dowolny wybrany cel – szkołę, żłobek, przedszkole czy drogę, tabor komunikacji miejskiej lub szpital.

Pieniądze w wysokości 628 071 zł trafiły do gminy Panki. Z rąk radnej powiatowej Renaty Tomczyk symboliczny czek odebrała Wójt Urszula Bujak.

6 odpowiedzi na “Gmina Panki otrzymała 628 071 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych”

1. Aleksandrów pisze:

Po co daje jak za chwile weźmie na szkołę.
    A wieśniaką jak zwykle nic.

2. radny pisze:

To radni zdecydują na co przeznaczą pieniądze.

3. Nowy pisze:

Kiedy będzie ul Ogrodowa tam nie można dojechać do swojej posesji

4. Jarosław pisze:

Ale pierdoły piszesz Panie Nowy z ul. Ogrodowej !!
    Ledwo co ulica powstała i już drogę chcecie…

5. ele pisze:

Obiecywany chodnik przy szkole najwyższy czas zbudować.