bezchmurnie
23°
17°
sobota
policja.pl
Jechał po narkotykach. Wpadł na Powstańców Śląskich w Pankach
18 listopada 2020 r. | 11:28
0

Kłobuccy kryminalni zajmują się sprawą 31-letniego kierowcy hondy, którego drogówka zatrzymała do kontroli drogowej na ulicy Powstańców Śląskich w Pankach. W trakcie wykonywania policyjnych czynności okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. To jednak nie jedyny problem mężczyzny, gdyż wstępne badanie na obecność środków psychoaktywnych, wykazało obecność narkotyków w ślinie mężczyzny.

W piątek, w godzinach południowych, na ulicy Powstańców Śląskich w Pankach, mundurowi z kłobuckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobową hondę, której kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Samochodem kierował 31-letni mieszkaniec gminy Krzepice. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

To nie był jedyny problem mężczyzny, który był bardzo pobudzony i zdenerwowany, co wzbudziło podejrzenie policjantów. Jednak podczas badania stanu trzeźwości nie stwierdzono aby kierowca był pod działaniem alkoholu, za to wstępny wynik badania na zawartość środków psychoaktywnych okazał się pozytywny. Badanie przeprowadzone za pomocą urządzenia Abbott, wykazało obecność amfetaminy w ślinie mężczyzny. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *