fot. Jarosław Brzęczek/klobucka.pl
Kolejny skarbnik gminy zrezygnował z pracy!
08 października 2018 r. | 12:53

Według nieoficjalnych informacji, Monika Wilczyńska zrezygnowała w piątek z pracy w Urzędzie Gminy Panki jako skarbnik gminy. To kolejna w tym roku osoba, która nie przepracowała na tym stanowisku dłużej niż miesiąc.

Co dzieje się w pankowskim urzędzie? Co musi być takiego w finansach gminy, że obecnie żaden skarbnik nie chce pracować dla Wójta Bogdana Praskiego?

11 odpowiedzi na “Kolejny skarbnik gminy zrezygnował z pracy!”

1. Lidka napisał(a):

Za dużo inwestycji w tej Gminie , niektórych to przerasta , Bodzio będzie musiał przywrócić panią Elę z funkcji sekretarza na stanowisko skarbnika , to jedyna kompetentna osoba w tym urzędzie i tylko ona jest wstanie zrobić porządek w dokumentach po ostatnich poprzedniczkach.

2. Kamil napisał(a):

po ostatnich poprzedniczkach????? każda z nich była chwilę!!! chyba chodzi o poprzedniczkę, która pełniła funkcję skarbnika latami… tu może być problem… dużo inwestycji????? jakiś żart!!! w innych gminach jest mnóstwo inwestycji i skarbnicy nie odchodzą po kilku dniach, tygodniach pracy!!!

3. Q12345 napisał(a):

…. inwestycji…. chyba przekrętow za dużo….i wszyscy uciekają…
    Nie chcą iść na dno razem z niudacznikiem

4. Kamil napisał(a):

Lidka zastanow sie nad tym co mowisz!!! ile tych inwestycji bylo w ciagu ostatnich kilku miesiecy??????

5. Ewa napisał(a):

O rany ale uciekają z urzędu coś jest tam nie tak ….i to pewnie dużo spraw niewygodnych 😀

6. Leszek napisał(a):

Zachęcam do przeczytania Kłobucka.pl z 11 października , bardzo ciekawy artykuł „WACHOWSKA WRÓCIŁA SKARBNIK ODCHODZI ” Po przeczytaniu doszedłem do wniosku że naszej gminie naprawdę będzie ciężko znaleźć Skarbnika za takie pieniądze ! Jeżeli zostanie obecny Wójt na stanowisku (co wszystko na to wskazuje), to po przeanalizowaniu dokumentów te doświadczone Skarbniczki zrozumiały że Panki znowu będą w rozkwicie, co oznacza że znów popłynie strumień , morze , a może i ocean pieniędzy , a w tych realiach doświadczony księgowy przy takich inwestycjach ,powinien przynajmniej zarobić powyżej 15 tys. zł. Myślę że stąd ten problem !!!

• Leszek napisał(a):

Szkoda tylko że nie ukazuje się już bezpłatna gazetka wPankach , bo mieszkańcy nie są informowani na bieżąco o inwestycjach jakich wykonuje gmina. Mam nadzieje że po reelekcji Wójta znowu będziemy czytać gazetkę w wPankach

• Stefan napisał(a):

Leszek jeżeli jeszcze nie masz zasiłku pielęgnacyjnego to szybko złóż papiery bo kasa Ci ucieka.

• Leszek napisał(a):

Dzięki Stefan za informację ,w poniedziałek zaraz z rana pójdę do GOPS-u złożyć dokumenty.

7. Oli napisał(a):

Jeszcze nic nie wskazuje na to ze zostanie obecy wójt