pochmurno z przejaśnieniami
-1°
-1°
środa
Koronawirusa w urzędzie w Pankach. Urząd zamknięty, sesja odwołana!
07 października 2020 r. | 11:55
16

Jeden z pracowników Urzędu Gminy Panki ma dodatni wynik na koronawirusa. Według informacji Urszuli Bujak - Wójta Gminy Panki - pracownik ten od poniedziałku nie był w pracy. Na razie nikt inny nie przebywa w przymusowej kwarantannie w związku z tym przypadkiem.

Wójt Bujak poinformowała, że jutro wszyscy pracownicy urzędu będą mieć testy pod kątem COVID-19. Obecnie urząd jest zamknięty dla petentów.

Jutrzejsza sesja Rady Gminy Panki oraz komisje zostały odwołane.

Według dzisiejszych danych z sanepidu, w gminie jest jeden nowy przypadek koronawirusa.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Koronawirusa w urzędzie w Pankach. Urząd zamknięty, sesja odwołana!”

 1. Aga pisze:

  dobrze że po hucznym weselu w Pankach nikt nie zachorował… Sanepid chyba dobrze zadziałał… 🙂

  8
  2
  • anka pisze:

   Za to po wyjeździe urzędników do Istebnej już tak. A było siedzieć na dupach

   6
   3
  • Vizir pisze:

   Co was tak gryzie to wesele? Tydzień wcześniej zawistni ludzie już wszystkie instytucje powiadomili. Na weselu była policja i sanepid, pooglądali, policzyli i pojechali, nie było żadnych mandatów, wszystko w normie, a wy tu wszystkich chcecie zastąpić, pilnować wideł, bo nie będziecie mieć czym gnoju rozrzucać, a nie weselników.

   4
   2
  • Mazur pisze:

   nie było mandatów bo 200 ludzi rozpisali na 4 imprezy… Więc kombinacja a nie przyzwoitość. Zawistni ludzie?????? Ty się vizir słyszysz????? czemu jedni mają przestrzegać obostrzeń a drudzy mogą mieć to w dupie, bo mają kasę albo wpływy????? nie byloby halo gdyby nawet 500ludzi mial w budynku, bo kto by wiedział, a nie na oczach wszystkich rozstawiac cyrk i bawić się w czasie kiedy mają być imprezy ograniczone, a żadna tajemnica że to wesele z tym namiotem i z ogromem ludzi miało być w kwietniu

   3
   2
  • Krzysztof pisze:

   A co za różnica czy były tam 4 imprezy po 50 czy jedna na 200 osób? Żadnej! Widać, że Ci zazdrość dupę ściska i namioty w oczy kolą. A namioty po to były chyba rozstawione żeby zwiększyć przestrzeń czyli można powiedzieć że organizator zadbał o dystans. Ale tobą kieruje zawiść i tego nie widzisz

   2
   2
  • Mazur pisze:

   Nie kieruje mną zawiść… namioty miały być jak jeszcze w Polsce nie było wirusa więc nie wciskaj kitu!!! widać bylo ze wlasciciel rownal teren juz na poczatku roku wiec nie o dystans tu chodzilo… jesli wiesz jaka byla prawda to nie mydl oczu bo wiecej osob wie… chodzi mi tylko o fakt- nie mozna to nie mozna i tyle!!!

   3
   1
  • Mazur pisze:

   Ponadto obecnie imprezy są z ograniczona iloscia osob niezaleznie od metrażu sali tak jak to kiedys bylo czy rodzaju imprezy wiec strzeliles sobie w kolano

   3
   1
 2. ????? pisze:

  Dobrze że nie pojechała z wójtem z Wręczycy do ustronia,bo by było.

  4
  2
  • Arek pisze:

   Podobno to jakas nowo przyjęta pracownica także chyba na wyjeździe nie była… A wesele hegeh….swoją drogą szarak może dostać mandat za brak maseczki…A wesele feta Wielka nawet zespół Boys był i Piękni i Młodzi ponoć też… I sanepid na to pozwoli… Gdzie policja… Nikt nie widział namiotu… Rozumiem że czerwona strefa z dnia na dzień wprowadzona ale szanujmy się… Każdy widział i słyszał że jest tam wielki spęd… Brak słów…

   9
   2
  • Mietek pisze:

   Współczuje organizatorom wesela, że kilka dni albo godzin przed imprezą wchodzimy w czerwona strefę i trzeba wykreślać osoby z listy… Trzeba… Tak mówią, ale widać jak jest kasa to można wszystko… przykro że zwykły niemajętny człowiek dostałby mega karę!!! dudniło 2dni na wsi i wszystkim to pasowało widać!!!!! po co te obostrzenia pytam????? ręka rękę myję bo w przeciwnym wypadku nie byłoby takiej wielkiej imprezy bo na 50 osób nie była na pewno…

   4
   1
 3. Księgowa pisze:

  Mowa o urzędzie, wesele było minęło i to z gośćmi w większości nie z Panek a urząd z iloma osobami miał kontakt i zarażał , pół Panek może być zarażonych

  3
  3
  • Edzia pisze:

   W Urzedzie ta kobieta ponioć dopiero co zaczeła pracować i do Urzedu petenci w chodzą w maskach wiec wątpie żeby tlumy się zaraziły, a na weselu obsługa dość liczebna z Panek i okolic… 2 dni tlum ludzi bez masek z różnycvh stron…

   5
   1
  • anka pisze:

   W Istebnej też byli bez masek

   3
   1
 4. ZBYCHU pisze:

  no i co pacany z KSIĘGOWĄ na czele ??
  komentować i obrażać pierwsi !
  pisze że pozostali pracownicy urzędu zdrowi a Księgowa już jadem pluje – obyś sama nie załapała wirusa

  1
  1
  • Księgowa pisze:

   Kto tu kogo obraża. Każdy ocenia sytuację. Wyluzuj Zbychu. Fakt jest taki, że wesele było prywatne i co najwyżej zostanie w rodzinie a urząd jest publiczny i dla wszystkich mieszkańców
   Nie rzycz drugiemu co Tobie niemiłe

 5. Mazur pisze:

  Nie kieruje mną zawiść… namioty miały być jak jeszcze w Polsce nie było wirusa więc nie wciskaj kitu!!! widać bylo ze wlasciciel rownal teren juz na poczatku roku wiec nie o dystans tu chodzilo… jesli wiesz jaka byla prawda to nie mydl oczu bo wiecej osob wie… chodzi mi tylko o fakt- nie mozna to nie mozna i tyle!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *