KS Panki dostanie tylko 50 000 zł z gminy na sport
16 lutego 2017 r. | 13:53

Klub Sportowy Panki otrzyma 50 000 zł na propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych aktywności ruchowej poprzez rozwijanie dyscyplin sportowych w zakresie gier zespołowych oraz organizowanie zawodów i imprez sportowo-rekreacyjnych. Tegoroczne dofinansowanie jest aż o 23 tys. zł mniejsze niż w 2016 roku.

Poniżej ogłoszenie z gminy w tej sprawie.

3 odpowiedzi na “KS Panki dostanie tylko 50 000 zł z gminy na sport”

1. szef pisze:

Wójt jak zawsze skłamał. Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym KS Panki przy działaczach, sportowcach, sponsorach i kibicach obiecał , że klub dostanie dotację 120 000, jak tylko NIE będzie radnego Brzęczka. I co ? Brzęczka nie ma a on nawet nie dał połowy tego.

Cóż w tym dziwnego ,GURU jak zwykle okłamuje mieszkańców . Ma taki styl bo wie im więcej kłamie tym bardziej mieszkańcy stają za nim murem .Dziwne ale prawdziwe.

3. Kibic pisze:

Od gęsi owsa niedostaniesz