27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
KS Panki halowym mistrzem powiatu!
23 lutego 2018 r. | 11:26
2

Klub Sportowy Panki zajął pierwsze miejsce w XVIII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Turniej odbył się 18 lutego w Kłobucku. W meczu finałowym Panki po rzutach karnych pokonały Liswartę Krzepice.

Klasyfikacja końcowa XVIII Mistrzostw:
1. KS Panki
2. Liswarta Krzepice
3. Olimpia Truskolasy
4. Junior Szarlejka
5. Amator Golce
6. Huragan Jezioro
7. Grom Miedźno
8. Maraton Waleńczów

Organizatorem XVIII Mistrzostw był Zarząd Powiatu Kłobuckiego oraz ULKS Herkules Truskolasy. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Henryka Kuli oraz Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie - Artura Szymczyka.2 odpowiedzi na “KS Panki halowym mistrzem powiatu!”

 1. lolo napisał(a):

  brawo
  0  0
 2. lolo napisał(a):

  brawissimo
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).