KS Panki halowym mistrzem powiatu!
23 lutego 2018 r. | 11:26

Klub Sportowy Panki zajął pierwsze miejsce w XVIII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. Turniej odbył się 18 lutego w Kłobucku. W meczu finałowym Panki po rzutach karnych pokonały Liswartę Krzepice.

Klasyfikacja końcowa XVIII Mistrzostw:
1. KS Panki
2. Liswarta Krzepice
3. Olimpia Truskolasy
4. Junior Szarlejka
5. Amator Golce
6. Huragan Jezioro
7. Grom Miedźno
8. Maraton Waleńczów

Organizatorem XVIII Mistrzostw był Zarząd Powiatu Kłobuckiego oraz ULKS Herkules Truskolasy. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Henryka Kuli oraz Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Częstochowie - Artura Szymczyka.

2 odpowiedzi na “KS Panki halowym mistrzem powiatu!”

1. lolo napisał(a):

brawo