bezchmurnie
czwartek
KS Panki ma nowy zarząd
27 stycznia 2021 r. | 11:38
19

Kilka dni temu, podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Klubu Sportowego Panki, został wybrany nowy zarząd klubu. Prezesem wybrano Mateusza Szadkowskiego. Wiceprezesami zostali Paweł Sykuła i Ryszard Mońka, natomiast na członków zarządu wybrano dwóch radnych gminy Panki - Daniela Żerdzińskiego i Włodzimierza Miłkowskiego.

W skład komisji rewizyjnej weszli: Robert Hyra, Łukasz Matuszczyk i Szymon Izydorczyk.

Nowemu zarządowi życzę powodzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “KS Panki ma nowy zarząd”

 1. Rysiek pisze:

  Nie ma się za bardzo czym chwalić…

  15
  1
 2. Krzysiek pisze:

  Nowy zarząd a trenerzy dalej bez umów. Jakiś problem z pieniędzmi z gminy ?? Zawodnicy odchodzą do innych drużyn a miało być tak pięknie. Podobno pieniędzy jest tak dużo ze na wyższa ligę starczy. Pytanie kiedy nowy zarząd poda się do dymisji 😂

  12
  1
 3. Kibic pisze:

  Ja tu tylko to tak zostawię… Dotacja na klub w 2019 – 48 tys. PLN, w 2020 – 42 tys. PLN a w 2021 – 38 tys. PLN…

  6
  1
 4. Zawodnik pisze:

  A we Wręczycy gmina obciela 100 000 zł i każdy to zrozumiał, widocznie inny sposób myślenia i zrozumienia istoty sprawy. Napisz kibic ile gmina poza dotacją dokladala do KS Panki?

  1
  8
  • Ula pisze:

   No ale teraz Klubowi będzie lepiej mniej pieniędzy to mniejszy problem z rozliczeniem 😂 Myśle ze osoby sterujące klubem zza fotela prezesa pozyskają sponsorów i klub będzie miał co najmniej 300 tys ( bo o takich kwotach była mowa w kuluarach ). Swoją droga ciekawe czy sprzęt został dobrze przeliczony w klubie po wymianie zamków bo na hali się nie umieją pracownicy go doliczyć 🤔🤭

  • Ulala pisze:

   We Wręczycy tną dotacją, bo inwestują w nowoczesne boisko ze sztuczną nawierzchnią, na którym skorzystają wszystkie kluby. W Pankach szukają oszczędności, bo kupili bombkę. 🙂

   8
   1
 5. Zgred pisze:

  No popatrz, a dyrektor Gokis mówił co innego o sytuacji we Wręczycy, że wojna na całego i dwa klubu rozważają wycofanie z rozgrywek…

  6
  1
 6. Borys pisze:

  Ludzie czego wy nie rozumiecie. Małymi krokami zbliżają się kolejne wybory. Klub nie popełnił by już błędu i nie robił kampanii na kolejna kadencje, stał się niewygodny. Co się robi z niewygodnymi przeciwnikami ?? Trzeba się ich pozbyć najlepiej w białych rękawiczkach. Wymienić zarząd, systematycznie zmniejszać dotacje aż padną sami. A potem to już można pić szampana na hali z zarządem ( de facto nie pierwszego )

  9
  1
  • Rychu pisze:

   Czyli że co zagrywka Pani Bujak Czy Pani Przewodniczącej Rady?????? Dotacje chyba są wyższe… Miało być 20tys jest 37tys chyba te 20 było po to, żeby niewygodny zarząd upadł a powstał zarząd mający w składzie radnych, stronników Pani Wójt w dodatku niemych

   4
   1
 7. Boniek pisze:

  Stary zarząd to historia, przestań już tu pisać bo się chłopie kompromitujesz na całego i nie tylko ty. Zarząd to nie klub! nie rozumiesz tego, jak nie to zapytaj się mądrzejszysz od siebie jak to wygląda z zewnątrz. Kwik jest niema co się dziwić w takiej sytuacji…?, to już się robi niesmaczne

  1
  7
  • Lewy pisze:

   A to znaczy ze jeśli jest nowy zarząd to nie wolno ich krytykować ?? Bo jak na razie chwalić się tez nie maja czym. Umowy z trenerami brak, dotacja mniejsza niż w zeszłym roku. A jeśli zarząd to nie klub to po co klubowi zarząd ???

   6
   1
  • Agata pisze:

   Może zarząd to nie klub, ale działa na rzecz klubu i nie trzeba pytać mądrzejszych bo to logiczne jest

   3
   1
 8. Radny pisze:

  A co na to przewodnicząca rady gminy?

  3
  7
 9. steef pisze:

  Umów z trenerami nie nie ma bo zarządali 100% podwyżki. Jacyś magicy. Mogli startować na selekcjonera za Brzęczka. A skoro o radnym… to jeszcze nie tak dawno wieszał psy na siatkarzach, a dziś najlepszy jest Mateusz. Hipokryta

  11
  2
  • podatnik pisze:

   Być może tyle zażądali. Nie ma takiej wiedzy. Żeby dyskusja była możliwa, napisz ile trenerzy dotychczas zarabiali, tak będzie uczciwie.

   4
   2
 10. Sąsiad pisze:

  Pan radny to jak wiatr zawieje. Startował z listy Wydmucha, potem ściskał się z Praskim, a obecnie pierwszy klakier pan wójt. Kiedyś członek SLD, dziś pierwszy zwolennik PiSu. Na naszej ulicy już go dawno przejrzeliśmy.

  13
 11. Rodzic pisze:

  Jest już pierwszy sukces nowego zarządu – podwyżka składek za treningi dzieci i młodzieży o skromne, nieco ponad 80 procent…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *