bezchmurnie
czwartek
Reklama
KS Panki mistrzem powiatu orlików!
04 marca 2020 r. | 11:43
0

29 lutego na hali sportowej w Truskolasach odbył się turniej orlików (r. 2009 i młodsi) w ramach XV Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego o Puchar Starosty Kłobuckiego.

Najlepszą drużyną sportowej imprezy został Klub Sportowy Panki, który w finale pokonał 1-0 Liswartę Popów. Trzecie miejsce zajął Znicz Kłobuck, a czwarte Sokół Wręczyca. W zmaganiach udział wzięło 12 drużyn.

Faza grupowa (mecze po 10 minut):

Grupa A:

Huragan Jezioro 0-2 Liswarta Krzepice
(Mateusz Ferdyn, Tomasz Borecki)
Huragan Jezioro 1-4 Znicz Kłobuck
(Bartosz Pisula - Maksym Miarka x2, Alan Głąb, Filip Wójcik)
Liswarta Krzepice 1-5 Znicz Kłobuck
(Jakub Wiśniewski - Maksym Miarka x2, Alan Głąb, Filip Wójcik x2)

Tabela gr. A:
1. Znicz Kłobuck - 6 pkt
2. Liswarta Krzepice - 3 pkt
3. Huragan Jezioro - 0 pkt

Grupa B:
Liswarta Popów 1-1 Olimpia Truskolasy
(Adam Syska - Natan Walaszczyk)
Liswarta Popów 1-1 Maraton Waleńczów
(Bartosz Macoch - Filip Kędziora)
Olimpia Truskolasy 0-0 (karne 2-1) Maraton Waleńczów

Tabela gr. B:
1. Liswarta Popów - 2 pkt (br. 2-2)
2. Olimpia Truskolasy - 2 pkt (br. 1-1, k. 2-1)
3. Maraton Waleńczów - 2 pkt (br. 1-1, k. 1-2)

Grupa C:
Grom Miedźno 1-2 KS Panki
(Szymon Lis - Olivier Żerdziński, Piotr Edelman)
Grom Miedźno 1-1 Naprzód Ostrowy
(Maciej Jagiełło - Piotr Kobyłkiewicz)
KS Panki 1-0 Naprzód Ostrowy
(Olivier Żerdziński)

Tabela gr. C:
1. KS Panki - 6 pkt
2. Grom Miedźno - 1 pkt (br. 2-3)
3. Naprzód Ostrowy - 1 pkt (br. 1-2)

Grupa D:
Sokół Wręczyca 8-0 AS Przystajń
(Aleksander Nowak x2, Oskar Biernacki x2, Ignacy Polański x2, Antoni Polański x2)
Sokół Wręczyca 8-0 Pogoń Kamyk
(Aleksander Nowak x2, Oskar Biernacki x2, Oskar Sośniak, Ignacy Polański, Antoni Polański x2)
AS Przystajń 1-0 Pogoń Kamyk
(Karol Wachowski)

Tabela gr. D:
1. Sokół Wręczyca - 6 pkt
2. AS Przystajń - 3 pkt

3. Pogoń Kamyk - 0 pkt

Faza pucharowa:

Mecz o 11. miejsce:
Huragan Jezioro 2-2 (k. 1-2) Pogoń Kamyk
(Bartosz Pisula, Jakub Kasjaniuk - Tymoteusz Belowski, Bartosz Szczypiór)

Mecz o 9. miejsce:
Naprzód Ostrowy 0-1 Maraton Waleńczów
(Nikodem Drzazga)

Ćwierćfinały:
Znicz Kłobuck 1-0 Olimpia Truskolasy (Alan Głąb)
Liswarta Popów 2-0 Liswarta Krzepice (Adam Syska, Bartosz Macoch)
KS Panki 2-0 AS Przystajń (Olivier Żerdziński x2)
Grom Miedźno 0-2 Sokół Wręczyca (Aleksander Nowak, Oskar Biernacki)

Półfinały:
Znicz Kłobuck 1-1 (k. 1-2) KS Panki(Maksym Miarka - Jakub Bogacz)
Liswarta Popów 0-0 (k. 1-0) Sokół Wręczyca

Mecz o 7. miejsce:
Grom Miedźno 3-1 AS Przystajń
(Szymon Lis x,2 Maciej Jagiełło - Piotr Matuszczyk)

Mecz o 5. miejsce:
Olimpia Truskolasy 1-1 (k. 1-2) Liswarta Krzepice
(Antoni Krawczyk - Jakub Wiśniewski)

Mecz o 3. miejsce:
Znicz Kłobuck 2-1 Sokół Wręczyca
(Maksym Miarka, Alan Głąb - Oskar Biernacki)

Finał:
KS Panki 1-0 Liswarta Popów  (Jakub Bogacz)

Klasyfikacje indywidualne:
Najlepszy strzelec: Maksym Miarka (Kłobuck)
Najlepszy piłkarz: Maksym Miarka (Kłobuck)
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Sułecki (Popów)
Najlepsza „piątka” turnieju: Mikołaj Sułecki (Popów), Maksym Miarka (Kłobuck), Aleksander Nowak (Wręczyca), Oskar Biernacki (Wręczyca), Jakub Bogacz (Panki).

Klasyfikacja końcowa:
1. KS Panki: Marcel Banasik (br.), Jakub Bogacz, Piotr Edelman, Adam Miłkowski, Olivier Żerdziński, Antoni Szlązak, Kacper Biernacki, Antoni Mazurek, Jakub Janic, Krystian Wolski, trener Grzegorz Kemuś.
2. Liswarta Popów: Mikołaj Sułecki (br.), Gabriel Swatek, Oskar Wojtyra, Adam Syska, Bartosz Macoch, Mateusz Randak, Karol Miara, trener Emil Makles
3. Znicz Kłobuck: Norbert Przybyłek (br.), Maksymilian Pasieka, Alan Głąb, Maksym Miarka, Filip Wójcik, Benjamin Kozak, trener Dominik Szczypiór.
4. Sokół Wręczyca: Jakub Jędrzejczyk (br.), Olaf Klecz, Aleksander Nowak, Oskar Biernacki, Oskar Sośniak, Ignacy Polański, Antoni Polański, trener Mateusz Głąb.
5. Liswarta Krzepice: Błażej Napieraj (br.), Jakub Telenga, Jakub Wiśniewski, Marcel Pychyński, Tymon Kęsik, Emil Nicpoń, Tomasz Borecki, Mateusz Ferdyn, trener Stanisław Szczęsny.
6. Olimpia Truskolasy: Bartosz Hain (br.), Piotr Włodarek (br.), Alekasnder Matuszczyk, Natan Walaszczyk, Oliwier Sokołowski, Dawid Dąbek, Marcel Grzyb, Jakub Burek, Wiktor Matyja, Aleksander Sroka, Adrian Garus, Antoni Krawczyk, trener Adrian Nalichowski.
7. Grom Miedźno: Oskar Kowalik (br.), Szymon Lis, Maciej Jagiełło, Kamik Ludwikowski, Kamil Pełka, trener Michał Gierich.
8. AS Przystajń: Karol Wachowski, Wojciech Spalik, Jakub Kubicki, Adam Paciepnik, Piotr Matuszczyk, Tobiasz Chabrowski, trener: Paweł Wojnowski.
9. Maraton Waleńczów: Mateusz Krok (br.), Szymon Pośpiech, Mikołaj Pelikan, Dominik Kukuła, Natan Krok, Józef Krawczyk, Kacper Banasik, Bartosz Brzęczek, Adam Pawelak, Filip Kędziora, Nikodem Drzazga, trener Mateusz Stargała.
10. Naprzód Ostrowy: Piotr Kobyłkiewicz (br.), Grzegorz Szczypiór, Igor Ligęza, Igor Dudek, Maciej Kmieć, Dominik Chłód, Oskar Leśnikowski, trener Tomasz Pełka.
11. Pogoń Kamyk: Adam Posmyk (br.), Szymon Błaszczyk, Gracjan Piskuła, Fabian Szulc, Tymoteusz Belowski, Julian Szulc, Wiktor Kociszewski, Maciej Żurek, Bartosz Szczypiór, Aleks Kuś, trener Konrad Nowak.
12. Huragan Jezioro: Alan Barczyk (br.), Cyprian Dąbrowski, Jakub Kasjaniuk, Konrad Sladek, Szymon Kmieć, Nicolas Celis, Roberto Call-Carrion, Bartosz Pisula, Franciszek Brondel, trener Łukasz Kaczmarzyk.

Komisja techniczno-organizacyjna mistrzostw: Kierownik: Stanisław Wrzesiński.
Sekretarz: Jan Krok.
Sekretariat: Grzegorz Kemuś, Jakub Nogal.
Sędziowie: Michał Wasilewski, Krzysztof Troczka.
Organizatorzy: Zarząd Powiatu Kłobuckiego, Starosta Kłobucki, ULKS Herkules Truskolasy.
Współorganizatorzy: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach.



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *