bezchmurnie
Larix przebuduje ulicę Dworcową w Pankach
27 lipca 2020 r. | 11:01

PHU Larix z Lublińca zajmie się przebudową drogi nr 693 023S ul. Dworcowa w Pankach w formule "zaprojektuj i wybuduj". W przetargu wystartowało pięć firm. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma ADAC-LEWA Sp. z o.o. - 2 082 119,40 zł i to ona miała zostać wykonawcą tej inwestycji. Jednak po ponownym wyborze ofert, gmina wybrała ofertę firmy Larix w wysokości 2 490 000 zł.

7 odpowiedzi na “Larix przebuduje ulicę Dworcową w Pankach”

1. Antypisior pisze:

A kanalizacji na Praszczykach od strony rzeki dalej nie ma ścieki płyną do rzeki Rybacy w Pankach zachwycają się pyszną Rybką brawo Ula są rzeczy ważne i ważniejsze

2. Księgowa pisze:

No i miało być tak tanio i tak uczciwie. Pani wójt wybrała ofertę 400 tys droższa. I te 400 tys. znów będzie z obligacji. Ile jeszcze zamierza pani zadłużyć nasza gmine?

• nowy stary pisze:

Adac-Lewar chociaż wygrali przetarg to jednak wycofali się, nie podpisali umowy. Oferta Larix jest kolejną najtańszą z możliwych pozostałych .

• Drogowiec pisze:

Ha ha ha… Jakiś stary takiś głupi. Stara metoda.. wycofać się z przetargu? To po co startowali? Żeby potem odstąpić droższemu? 400 tysięcy to fajna suma do wzięcia..
      Brawo wójtowi za gospodarność

3. Aga pisze:

gospodarność to masz u siebie w spodniach Jareczku

4. Takijeden pisze:

Kto zgarnął 400 tys.????