słabe opady deszczu
poniedziałek
Na gminę Panki oddano najwięcej głosów w rządowym projekcie „Pod biało-czerwoną”
13 listopada 2020 r. | 11:35
6

Siedem gmin w powiecie kłobuckim w terminie spełniło wymagania dotyczące liczby oddanych głosów i gminy te otrzymają ufundowane przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej maszty i flagi w projekcie "Pod biało-czerwoną". A są to gminy: Panki, Wręczyca Wielka, Miedźno, Opatów, Popów, Lipie i Przystajń.

Z uwagi na małe zainteresowanie projektem w wielu miejscach w Polsce, organizatorzy postanowili przedłużyć możliwość głosowania do końca roku (pierwotnie było do 11 listopada).

Najwięcej głosów oddano na gminę Panki (187), najmniej na gminę Krzepice (18).

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Na gminę Panki oddano najwięcej głosów w rządowym projekcie „Pod biało-czerwoną””

 1. Krzysiek pisze:

  Respiratorów brakuje ale flagi stawiamy. W pandemii to naprawdę trafiona inwestycja. Brawo pani Wójt , gratuluję wyniku. Jako pielęgniarka zaleca pani chorym wentylację powietrzem z łopoczącej flagi?

  1
  4
  • nowy stary pisze:

   Drogi Krzyśku! Nie doczytałeś. Maszt i flagę finansuje Rząd Rzeczpospolitej, nie fundusze gminne. A respiratory są jeszcze rezerwowe i oby nie były potrzebne – mówię to jako nie nowy lecz stary.

 2. mieszkańcy pisze:

  Krzyś swoje komentarze możesz tu pisać , ale tylko pozytywne , bo nie każdy lubi krytykę , tak że możesz spodziewać się wezwania z komendy z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą . Następnym razem zanim coś napiszesz zastanów się czy warto , bo te wpisy może nie są karalne , ale jest zgłoszenie i policja musi zajmować się takimi ‚bzdetami’, zamiast prowadzić poważniejsze sprawy. JK

  3
  1
 3. Marta pisze:

  Na taki słaby pomysł mógł wpaść tylko radny święty,
  Co się w domu roboty nie weźmie tylko Pierdoły pociska
  i ludzi nawraca.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *