słabe opady deszczu
13 listopada 2020 r. | 11:35

Siedem gmin w powiecie kłobuckim w terminie spełniło wymagania dotyczące liczby oddanych głosów i gminy te otrzymają ufundowane przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej maszty i flagi w projekcie "Pod biało-czerwoną". A są to gminy: Panki, Wręczyca Wielka, Miedźno, Opatów, Popów, Lipie i Przystajń.

Z uwagi na małe zainteresowanie projektem w wielu miejscach w Polsce, organizatorzy postanowili przedłużyć możliwość głosowania do końca roku (pierwotnie było do 11 listopada).

Najwięcej głosów oddano na gminę Panki (187), najmniej na gminę Krzepice (18).

6 odpowiedzi na “Na gminę Panki oddano najwięcej głosów w rządowym projekcie „Pod biało-czerwoną””

1. Krzysiek pisze:

Respiratorów brakuje ale flagi stawiamy. W pandemii to naprawdę trafiona inwestycja. Brawo pani Wójt , gratuluję wyniku. Jako pielęgniarka zaleca pani chorym wentylację powietrzem z łopoczącej flagi?

• nowy stary pisze:

Drogi Krzyśku! Nie doczytałeś. Maszt i flagę finansuje Rząd Rzeczpospolitej, nie fundusze gminne. A respiratory są jeszcze rezerwowe i oby nie były potrzebne – mówię to jako nie nowy lecz stary.

2. mieszkańcy pisze:

Krzyś swoje komentarze możesz tu pisać , ale tylko pozytywne , bo nie każdy lubi krytykę , tak że możesz spodziewać się wezwania z komendy z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą . Następnym razem zanim coś napiszesz zastanów się czy warto , bo te wpisy może nie są karalne , ale jest zgłoszenie i policja musi zajmować się takimi ‚bzdetami’, zamiast prowadzić poważniejsze sprawy. JK

3. Marta pisze:

Na taki słaby pomysł mógł wpaść tylko radny święty,
    Co się w domu roboty nie weźmie tylko Pierdoły pociska
    i ludzi nawraca.