-7°
sobota
-7°
niedziela
Reklama
Nieodśnieżona droga? Dzwoń pod te numery!
09 stycznia 2019 r. | 08:09
4

Wójt Gminy Panki Urszula Bujak wydała zarządzenie z nowym planem organizacyjnym przygotowania zimowego utrzymania dróg gminnych administrowanych przez gminę Panki. Za stan dróg w gminie odpowiedzialne są teraz trzy osoby.

Z planem, w którym znajdziecie numery telefonów do osób odpowiedzialnych za odśnieżanie, możecie zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Nieodśnieżona droga? Dzwoń pod te numery!”

 1. Lena pisze:

  Czy nie prosciej podac te numery!!!

  5
  1
 2. adam pisze:

  Wydaje mi sie dobrym sprowokowanie do klikniecia w link – jest tam bardzo duzo uzytecznych informacji odnosnie tego czym i jaki jest standard utrzymania zimowego drog oraz znajac ten standard by stwierdzic czy droga jest poprawnie odsniezona czy nie 🙂

  • Rysiek pisze:

   Dużo pożytecznych informacji a drogi nieodsniezone. Nie mówiąc o chodnikach. Kiedy się wreszcie ogarną? I zrobią cos dla nas mieszkańców a nie tylko dla siebie w gminie. Stołki, stoleczki, układy, ukladziki…

 3. Irena kochel pisze:

  Drogi nieodśnieżone i śliskie.Żenada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *