zachmurzenie umiarkowane
15°
15°
czwartek
PKS Częstochowa
Nowe połączenia komunikacyjne w gminie Panki
23 października 2020 r. | 11:05
0

Powiat Kłobucki zapewnił nowe połączenia komunikacyjne z gminą Panki. Mieszkańcy Praszczyków, Janików i Konieczek będą mieć dostęp do komunikacji powiatowej.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Transport publiczny na liniach Praszczyki-Przystajń-Krzepice oraz Przystajń–Truskolasy–Kłobuck realizowany będzie przez Zakład Usługowy „TEST-PAKT”  z siedzibą w Przystajni natomiast na liniach Janiki-Konieczki-KłobuckJulianów-Wilkowiecko-Kłobuck oraz Rębielice Królewskie–Popów–Krzepice świadczony będzie przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Częstochowa z siedzibą w Częstochowie.

Transport realizowany jest od 19 października 2020 r. /Powiat Kłobucki/

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.