Wolna powierzchnia
Oceń radnego: Blukacz najgorszy!
08 lipca 2018 r. | 13:40

522 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Urszula Bujak. Najgorszy okazał się Andrzej Blukacz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Blukacz najgorszy!”

1. Ela napisał(a):

Przyszły WÓJT !!!!! Kto za zielony+ , kto przeciw czerwony-

2. Leszek napisał(a):

Jestem za , super samorządowiec , na każdej sesji zabiera głos , interesując się naszą Gminą i jego mieszkańcami , ma program, aby Panki jeszcze bardziej się rozwijały .

• Stefan napisał(a):

Zabiera głos i co z tego do tej pory wynikło??? Jak do tej pory to nic i taki typ który niepotrzebnie kłapie dziobem to dla mnie jest pierdołą.