całkowite zachmurzenie
-1°
-1°
wtorek
Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza
22 listopada 2020 r. | 13:58
11

563 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Katarzyna Gierak. Najgorszy okazał się Grzegorz Banasiak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Katarzyna Gierak najlepsza”

 1. Karol pisze:

  Proponuję Pani Kasi startować w wyborach samorządowych na Wójta 🙂

  5
  3
 2. xxx pisze:

  Jedna z rady co ma trochę swojego zdania , bo reszta to siebie warta

  18
  2
  • Krysia pisze:

   Zdanie może ma ale nie na temat. Chyba nie do końca ma pojęcie o sprawach urzędowych chyba że doradcą byłby mąż.na razie w tandemie z Panią Wójt.ręka ręke myje .zobaczymy za 3 lata kto będzie sprzątał ten babski rynek.

  • **lol pisze:

   Krysia ja myśle ze ty do sprzątanie się nadajesz 😂. A co do męża Przewodniczącej musisz go dobrze znać skoro wiesz jakim byłby doradca.

 3. mikołaj pisze:

  Głupiec też ma swoje zdanie

  3
  1
  • Gruby pisze:

   Mikołaj całe szczęście ze ty jesteś tak mądry i wszechwiedzący 😂 natomiast może z innego punktu widzenia to ty jesteś głupiec 🤔

 4. mikołaj pisze:

  Pani Przewodnicząca powinna wiedzieć, że to Rada Gminy rządzi Gminą a nie Wójt.
  Więc może tak z Radnymi wzieła by się do roboty i trochę więcej czasu poświeciła na ważne sprawy i wydatki.Bo jak tak dalej pojdzie to może być kiepsko z naszą Gminą.No chyba że podatki podniesie…
  A Pani przewodnicząca powie że nic o tym nie wie.
  Już ptaszki od rana ćwierkają ze w Panakch Radni Bezradni…
  a na Sesjach spokój , cisza i jednogłosność. Ciekawe ,ćzyżby też jakieś podwyżki…

  • Krysia pisze:

   Komisarz posprząta z Urzędu jak dalej bedzię kredyt wzrastał. Dziwię się bo to ludzie z tych okolic i jak się skończy kariera jak później spojrzą w oczy mieszkańcom???.troche pokory i słuchania zwyczajnych ludzi by się przydało.” Po owocach ich poznacie”

   5
   1
 5. Dorota pisze:

  Była taka jedna co brała kupę forsy z gminnej kasy i potrafi spojrzeć ludziom w twarz i jeszcze się śmieje 🙂 i co wy na to ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *