pochmurno z przejaśnieniami
czwartek
Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy
14 lutego 2021 r. | 14:22
4

626 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrał Krzysztof Brzęczek. Najgorszy okazał się Krzysztof Sroka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Krzysztof Brzęczek najlepszy”

 1. Krzychu pisze:

  Nasz chłopak , pankowiak przyszły Wójt w 2023 roku .

  5
  3
  • Ula pisze:

   To będzie wójt niemowa 😂 ale przynajmniej nie będzie pustych obietnic … nie będzie żadnych obietnic🤭

   10
   1
 2. Oj Ulka pisze:

  Oj Ulka !
  aleś Ty głupia i pusta !
  nawet do Krzyśka musisz się przyczepić
  a co do obietnic – poprzednik obiecał już na najbliższe 50 lat i cisza !

  3
  7
  • Kris pisze:

   Pusty/a głupi/a jesteś ty wypowiedzieć się ma prawo każdy. A ten wieloletni radny powinien się już przyzwyczaić do pochwał i krytyki i myśle ze takich obrońców jak ty nie potrzebuje.

   3
   7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *