bezchmurnie
Oceń radnego: Wójt Urszula Bujak najlepsza
05 lipca 2020 r. | 12:54

172 głosy oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego radnego i Wójta. Głosowanie wygrała Wójt Urszula Bujak. Najgorsza okazała się Ewa Mirek .

Głosować możecie TUTAJ .

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania .

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy .