bezchmurnie
foto OSP Panki
OSP Panki najaktywniejszą jednostką OSP w gminie Panki
20 stycznia 2021 r. | 12:38

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach udostępniła "ranking" najbardziej aktywnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie kłobuckim. W ubiegłym roku, biorąc pod uwagę liczbę pożarów, miejscowe zagrożenia i alarmów fałszywych, najbardziej aktywną jednostką całego powiatu była Ochotnicza Straż Pożarna w Krzepicach.

OSP Krzepice w 2020 roku, według oficjalnych danych, miała łącznie 145. wyjazdów. Drugą najbardziej aktywną jednostką była Ochotnicza Straż Pożarna w Truskolasach (127. wyjazdów), a trzecią OSP Miedźno (110. wyjazdów).

Najbardziej aktywną jednostką OSP w gminie Panki była OSP Panki, która miała 75. wyjazdów.

top10 najaktywniejszych jednostek OSP w powiecie kłobuckim:
OSP Krzepice - 145. wyjazdów
OSP Truskolasy - 127. wyjazdów
OSP Miedźno - 110. wyjazdów
OSP Ostrowy - 103. wyjazdy
OSP Kłobuck - 98. wyjazdów
OSP Wręczyca Wielka - 94. wyjazdy
OSP Czarna Wieś - 92. wyjazdy
OSP Starokrzepice - 85. wyjazdów
OSP Kalej - 84. wyjazdy
OSP Przystajń - 81. wyjazdów

najbardziej aktywne jednostki w gminie Panki: