pochmurno z przejaśnieniami
shutterstock
Pięć nowych przypadków koronawirusa w gminie Panki
20 września 2020 r. | 12:08

Sanepid w Kłobucku poinformował o pięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w gminie Panki. Osoby te przebywają w kwarantannie domowej.

W gminie obecnie jest siedem przypadków zakażenia koronawirusem.

16 odpowiedzi na “Pięć nowych przypadków koronawirusa w gminie Panki”

1. Księgowa pisze:

A gmina się bawi w Istebnej
    Wójtowa to ma w d…

2. swojak pisze:

nie cała gmina

3. Anka pisze:

Z tego co ja wiem to radni też

4. K7 pisze:

Anka zmień informatora albo lekarza bo jeden czy drugi Cię oszukuje !!!

5. M. pisze:

Serio??? Tak bardzo Was to boli??? Każdy ma prawo wyjechać. A jeśli nawet są przypadki zakażeń to niby co wójt ma zrobić? Siedzieć z wszystkimi na kwarantannie? Śmieszne.

6. Gruby pisze:

Czytając komentarze można wywnioskować że nikt z piszących nigdy nie był na żadnym ognisku, spotkaniu itp integracyjnym z pracy 🤦‍♀️ Chyba ze to tylko pracownikom gminy nie wolno wyjeżdżać. Co do radnych nawet jeśli któryś był i dobrze się bawił to co ?? To jakiś problem ? Nie wolno im ?? A ze w gminie COVID to chyba każdy wie ze męczymy się z wirusem od marca. Chyba ze wirus jest taki perfidny ze atakuje tylko wtedy jak szefa nie ma 😂. Ludzie ogarnijcie się każdy z nas miał już conajmniej kilka razy styczność z wirusem tylko o tym nie wie.

• anka pisze:

Jeśli wirus niegroźny i nie trzeba się nim przejmować to dlaczego do urzędu wejść nie można? Na wyjeździe się ludzi nie boją a w urzędzie już tak.?

7. Takijeden pisze:

Tylko patrzeć jak zamkną gminę