27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
Plan pracy komisji rewizyjnej
12 marca 2018 r. | 11:55
1

Na ostatniej sesji Rady Gminy Panki, radni zatwierdzili plan pracy komisji rewizyjnej na 2018 rok. Komisja ta przewiduje opracowanie wniosku w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy za 2017 rok.

Plan pracy znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź na “Plan pracy komisji rewizyjnej”

  1. Irena napisał(a):

    Tylko tyle potrafią, dać absolutorium
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).