23°
niedziela
25°
poniedziałek
Elżbieta Wachowska
Po co sekretarz Wachowska jeździła na szkolenia dla skarbników? Kosztowało to was ponad 4600 zł!
13 kwietnia 2018 r. | 10:57
3

Sekretarz Elżbieta Wachowska mimo iż nie była już skarbnikiem gminy, jeździła na szkolenia dotyczące finansów przeznaczone głównie dla skarbników gmin. Wachowska pojechała do Bukowiny Tatrzańskiej oraz do Wisły. Szkolenie w Bukowinie Tatrzańskiej kosztowało podatników 1350 zł plus zwrot za sam dojazd - 458,79 zł. Szkolenie to odbyło się od 8 do 11 listopada 2017 roku. Szkolenie w Wiśle odbyło się w maju 2017 roku i kosztowało podatników 2850 zł. Całe szczęście, że transport był zapewniony.

Za dwa szkolenia dla skarbników, w których wzięła udział sekretarz Wachowska, gmina zapłaciła 4658,79 zł.

Poniżej delegacje z tych szkoleń.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Po co sekretarz Wachowska jeździła na szkolenia dla skarbników? Kosztowało to was ponad 4600 zł!”

 1. Halina napisał(a):

  A czy przypadkiem wójt nie był na tym szkoleniu w Wiśle. Sam potwierdza udział w nim na fakturze, więc pewnie nasza Pani Sekretarz była pasażerem a delegację wziął Wójt. Taki to zapewniony transport był.
  13  3
 2. Lidka napisał(a):

  Dzięki tym szkoleniom Urząd Gminy jest dobrze zarządzany , na pewno te pieniądze nie są wyrzucone w błoto .
  8  13

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).