27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
UG Panki
Praski znowu przegrał ze mną w SKO!
11 maja 2018 r. | 10:02
5

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Było to tak wiele razy, że nawet nie wiem dokładnie ile. Sprawa za chwilę trafi do Prokuratury w Częstochowie, bo Wójt nagminnie i przede wszystkim świadomie łamie prawo do informacji publicznej.

Tym razem nie chce mi udostępnić informacji odnośnie wykształcenia pracowników.

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Praski znowu przegrał ze mną w SKO!”

 1. Wróżka napisał(a):

  Ten wódz ma kłopoty z sobą .
  13  3
 2. Lidka napisał(a):

  ale przystojniak !
  1  4
 3. Ela napisał(a):

  K.A.S.A. – Maczo -. Ref . Ja jestem maczo i niech kobiety mi wybaczą, niech płaczą .
  1  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).