UG Panki
Praski znowu przegrał ze mną w SKO!
11 maja 2018 r. | 10:02

Kolejny raz wygrałem z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Było to tak wiele razy, że nawet nie wiem dokładnie ile. Sprawa za chwilę trafi do Prokuratury w Częstochowie, bo Wójt nagminnie i przede wszystkim świadomie łamie prawo do informacji publicznej.

Tym razem nie chce mi udostępnić informacji odnośnie wykształcenia pracowników.

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

5 odpowiedzi na “Praski znowu przegrał ze mną w SKO!”

1. Wróżka napisał(a):

Ten wódz ma kłopoty z sobą .

2. Lidka napisał(a):

ale przystojniak !

3. Ela napisał(a):

K.A.S.A. – Maczo -. Ref . Ja jestem maczo i niech kobiety mi wybaczą, niech płaczą .