całkowite zachmurzenie
-1°
-1°
wtorek
Projekt „Pod biało-czerwoną”. Zdobądźmy maszt i flagę dla Gminy Panki
02 października 2020 r. | 12:02
0

Ruszył projekt „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce. Aby projekt mógł zostać zrealizowany, potrzebna jest odpowiednia liczba głosów poparcia online. Zachęcamy do oddawania swoich głosów na Gminę Panki, Lider Urszula Bujak.

"Pod biało-czerwoną" jest projektem, mającym na celu jednoczenie mieszkańców kraju. Dodatkowo stanowić on będzie upamiętnienie stulecia Bitwy Warszawskiej. Inicjatywa realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Co zrobić, by Rząd Rzeczpospolitej sfinansował zakup masztów i flag w Gminie Panki? Konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby głosów poparcia.. Głosy oddawać można za pośrednictwem formularza, w którym konieczne jest podanie imienia, nazwiska, wybranej Gminy oraz adresu e-mail, lider Urszula Bujak. Formularz dostępny jest tutaj: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Dodatkowo, w trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidziany jest udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

Głosy zbierane są do 11 listopada, godziny 23:59.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *