23°
niedziela
25°
poniedziałek
fot. klobucka.pl
Pyszności na stołach wielkanocnych w Konieczkach
26 marca 2018 r. | 11:30
0

W sobotę w Maspolu w Konieczkach odbyła się VII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych w Konieczkach, podczas której zaprezentowało się Koło Gospodyń Wiejskich z Panek. Było mnóstwo przepysznych potrwa, byli też samorządowcy z gminy, m.in. Przewodnicząca Rady Urszula Bujak.

Klimat panujący tego dnia w Maskpolu możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).