bezchmurnie
RIO: Spada zadłużenie gminy Panki
09 października 2019 r. | 11:11

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach opublikowała stan zadłużenia wszystkich gmin województwa śląskiego za pierwsze półrocze 2019 roku. Zadłużenie gminy Panki w drugim kwartale spadło o 150 tys. zł.

ranking zadłużenia w I półroczu 2019 r.:
Wręczyca Wielka - 30,868 mln zł
Kłobuck - 17,028 mln zł
Panki - 9,831 mln zł
Miedźno - 8,911 mln zł
Krzepice - 8,795 mln zł
Lipie - 8,042 mln zł
Opatów - 7,779 mln zł
Przystajń - 7,651 mln zł
Popów - 983 tys. zł

6 odpowiedzi na “RIO: Spada zadłużenie gminy Panki”

1. Dorotka pisze:

Brawo, w końcu mądre rządy

• Bzyk pisze:

Tak tak brawo. Nic się nie robi, żadnych dotacji, gmina nie pozyskuje żadnych środków, wszystko się niszczy, ale dług spada. Też mi sukces 😀😀😀

• Z Panek pisze:

Żal dupe ściska bo trzepaka nie ma
      PIS góra

• Bzyk pisze:

Z Panek tempy człowieczku, czy nasza władzą jest z PiS bo nie wydaje mi się? Nigdzie nie napisałem że brakuje mi poprzedniego gospodarza. Brakuje chyba nie tylko mi ale wszystkim mieszkańcom wlodarza który będzie przedsiębiorczy. Rok rządów już mija i dalej nic. Ileż można patrzeć jak gmina upada? Gdzie dotacje, dofinansowania, nie ma fachowców do pisania wniosków? To naszą lady niech sa na się weźmie do roboty.

2. Były radny pisze:

trzeba Pani wójt zabrać się za „nagrodowców”

3. Lolek pisze:

Super dług spada. Ale w gminie nie ma na nic pieniędzy. Nie dzieje się nic w tej gminie.