SKO w Częstochowie kolejny raz przyznało mi rację!
02 maja 2018 r. | 11:20

Ile razy jeszcze muszę wygrać z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, żeby zaczął mi udostępniać informacje publiczne? Z uwagi na to, iż ma pełną świadomość tego, że musi mi udostępnić informacje publiczne, a tego nie robi, w najbliższych dniach podejmę w tym zakresie kroki prawne.

Poniżej kolejna decyzja SKO w Częstochowie w sprawie uchylenia decyzji Wójta Praskiego.

3 odpowiedzi na “SKO w Częstochowie kolejny raz przyznało mi rację!”

1. Praszczyk napisał(a):

Coś ewidentnie ukrywa.

2. Agata napisał(a):

Oczywiście że tak tylko jak ktoś ma czyste sumienie to odpowiada na każde pytanie

3. Yusuf napisał(a):

Do prokuratury z nimi.