27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
SKO w Częstochowie kolejny raz przyznało mi rację!
02 maja 2018 r. | 11:20
3

Ile razy jeszcze muszę wygrać z Wójtem Bogdanem Praskim przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie, żeby zaczął mi udostępniać informacje publiczne? Z uwagi na to, iż ma pełną świadomość tego, że musi mi udostępnić informacje publiczne, a tego nie robi, w najbliższych dniach podejmę w tym zakresie kroki prawne.

Poniżej kolejna decyzja SKO w Częstochowie w sprawie uchylenia decyzji Wójta Praskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “SKO w Częstochowie kolejny raz przyznało mi rację!”

 1. Praszczyk napisał(a):

  Coś ewidentnie ukrywa.
  10  1
 2. Agata napisał(a):

  Oczywiście że tak tylko jak ktoś ma czyste sumienie to odpowiada na każde pytanie
  4  1
 3. Yusuf napisał(a):

  Do prokuratury z nimi.
  Odmowy,
  Podpisy,
  Oczyszczalnia,
  Nagrody
  Czas na zmiany
  2  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).