środa
11°
czwartek
fot. klobucka.pl
Śledztwo Prokuratury ws. zanieczyszczenia Pankówki
05 października 2018 r. | 11:03
2

Prokuratura Rejonowa w Częstochowie wszczęła śledztwo w sprawie zanieczyszczenia Pankówki ściekami. Sprawa jest prowadzona pod kątem artykułu 182 kk "Kto zanieczyszcza wodę, powietrze lub powierzchnię ziemi substancją albo promieniowaniem jonizującym w takiej ilości lub w takiej postaci, że może to zagrozić życiu lub zdrowiu człowieka lub spowodować istotne obniżenie jakości wody, powietrza lub powierzchni ziemi lub zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

Potwierdzenie moich słów znajdziecie w piśmie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Śledztwo Prokuratury ws. zanieczyszczenia Pankówki”

 1. Ryszard napisał(a):

  no kurde w końcu, ciekaw jestem wyniku… bo afera gruba a sprawcą wiadomo kto…
  37  0
 2. Bogdan napisał(a):

  Brawo!! Do PIECA z nimi!! 🙂
  20  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *