bezchmurnie
czwartek
Stanowisko Wójta w sprawie ostatnich wydarzeń w KS Panki
15 stycznia 2021 r. | 14:09
12

Poniżej przedstawiam stanowisko Wójta Gminy Panki w sprawie ostatniej sytuacji związanej z rezygnacją Zarządu KS Panki.

Takie stanowisko zostało przesłane na naszą skrzynkę redakcyjną.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Stanowisko Wójta w sprawie ostatnich wydarzeń w KS Panki”

 1. krzychu pisze:

  Za chwilę wszyscy podają się do dymisji ,
  Nie tylko sołtys czy zarząd KS Panki

  13
  6
 2. Dziad pisze:

  ty już się podałeś do dymisji, wygrała z tobą twoja głupota

  3
  11
 3. Mieszkaniec pisze:

  A może by tak Pan Redaktor zapytał panią wójt o kulig czy się udał ?? Czy sanie były wygodne ? Czy zaufani pracownicy i radni byli razem z nią ?? Czy pochodnie były ?? Ciekawie się bawi nasza władza 😂 ale jak to już ktoś powiedział im się to po prostu należy.

  11
  7
  • Xxx pisze:

   Władza się bawi a wieśniaki niech w domu siedzą bo pandemia jest .

   6
   6
  • Antypisior pisze:

   Pan Redaktor dupke wylizał bo obiecano mu posade wiec jest wszedzie z kamera jak jeszcze raz mi przebiegnie przez ulice z kamera szukajac sebsacji obiecuje nie bede hamowal

   4
   1
  • obcy pisze:

   Za to nasz redaktor nic nie napisze co się dzieje w urzędzie gminy
   a i tak dostało sie Jareczkowi po uszach

   5
   1
 4. Kibic pisze:

  No proszę, pani wójt sie buja na sankach ze szlachta swoją, mamy zaj… bombke, w gminie nic sie nie dzieje, zero kultury i organizacji zajęć dla dzieci w gokis-ie, klub sportowy przestaje istnieć bo jest zero chetnych do nowego zarządu, a pan dyrektor sie lansuje jako koordynator ds sportu. Super…. teraz tylko pamiętajcie, ze jak sie wam nie podoba to ul. Głębockiego macie jeździć…cytujac pania wojt z jednej z nagranych sesji. P.S. Male litery zamierzone…

  18
  7
 5. do A pisze:

  czy myślisz że razem z bratem jesteście pępkami gminy?

  3
  7
 6. Chudy pisze:

  Kibic jakiś ty jesteś mądry,,,, łatwo tak to wszystko upraszczać. Mogłeś awf skończyć to zająbyś się sportem na poważnie i mając jeszcze zdobytą na studiach wiedzę, na studiach a nie w przyzakładówce mógłbyś wykorzystać dla młodzieży. Zajmij się swoją wioską i i swoimi problemami, a nie robisz z siebie hura bura szef podwóra.

  4
  7
 7. Bramkarz pisze:

  Stary zarząd to historia, szkoda czasu aby o nich pisać a co więcej o panu z Jacisk.

  3
  10
  • Obserwator pisze:

   Jak tak na to wszystko patrzę to odnoszę nieodparte wrażenie ze to początek końca Klubu 🤔 obecnie o klubie chcą decydować ludzie którzy o piłce nie maja kompletnie zielonego pojęcia. Najwiecej do powiedzenia chce mieć Dyrektor i radny którzy jednak do zarządu się nie pchali bo potem trzeba by się przecież tłumaczyć. Jeden z nich o ile ma pojęcie o piłce to akurat Pankowska by zakończył z wiadomych przyczyn, wystarczy zobaczyć w którym klubie działa oficjalnie a drugi w jego rękach jest doskonała marionetka 😕. Przykre to wszystko bo ucierpią na tym Ci którzy piłka żyją: zawodnicy, trenerzy i w końcu kibice. Nikt tych osób które teraz nazywają się zarządem nie intersuje się drużynami, treningami przyszłymi meczami itp a jedynie tym ile kto zarabia. Ci którzy kiedyś chcieli wykończyć piłkę w Pankach zaczynaja wznosić toasty…

   11
   3
 8. Bramkarz pisze:

  Obserwator z domu członka zarządu komentuje obecną sytuację klubu. Teraz to ten klub dostanie petardy uważam

  3
  10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *