bezchmurnie
13°
13°
niedziela
Stracił prawo jazdy na Tysiąclecia w Pankach!
18 maja 2020 r. | 10:28
0

W czwartek kłobuccy stróże prawa włączyli się w ogólnopolskie działania pod nazwą "Prędkość". Akcja ukierunkowana była na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci wykorzystywali wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości.

Podczas akcji policjanci z drogówki zatrzymali 50 kierowców, w tym 44 którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Jeden z nich otrzymał wysoki mandat i punkty karne oraz stracił na trzy miesiące prawo jazdy.

Późnym wieczorem, dokument uprawniający do kierowania pojazdem stracił kierowca bmw, który jadąc ulicą Tysiąclecia w Pankach przekroczył dozwoloną prędkość o 77 km/h!

Drogówka zapowiada kolejne akcje ukierunkowane na dyscyplinowanie kierowców, którzy mają „za ciężką” nogę.

Z uwagi na fakt, iż w dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn powstawania wypadków drogowych, apelujemy o odpowiedzialną i rozsądną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego. /KPP w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *