bezchmurnie
Trwa spuszczanie ścieków do rzeki w gminie Panki
25 stycznia 2021 r. | 10:04

Od kilku dni trwa proceder spuszczania ścieków do rzeki "Pankówka" na terenie gminy Panki. Tak naprawdę proceder ten trwa od kilku lat i jest przedmiotem postępowań u organów ścigania.

Może warto zadbać o środowisko w gminie?

Poniżej kilka zdjęć z soboty i z dziś.

9 odpowiedzi na “Trwa spuszczanie ścieków do rzeki w gminie Panki”

1. Gaweł pisze:

Postepowania organów ścigania???? Oni tylko chyba przyjezdzaja i patrzą… A co było ze znanym biznesmenem???????? Od lat szly ścieki z masarni na lewo i nawet śnięte ryby nie zrobiły wrażenie na nikim, za ścieki płacimy tymczasem jesteśmy notorycznie oszukiwani… Lata proceder ze ściekami z masarni był zamiatany pod dywan, nikt nie widział krwi i sierści… I winą chyba obarczony był dzierżawca… Śmiechu warte bo każdy widział i czuł skąd te smrody…No w sumie Pan Praski chyba nie chciał tego widzieć….

• Maciej pisze:

pan praski nie to że nie chciał widzieć tylko wiedział o tym bardzo dobrze ponieważosobiście i jednoosobowo fikcyjne raporty z kontroli podpisywał z inspektorem z WIOS-u.

2. Anetka pisze:

Ten ”biznesmen” powinien miec swoj biznes zamkiety jeszcze przez najblizsze lata… moze nauczylby sie szanowac ludzi jakby mu sie woda do dupy nalala

3. Krzychu pisze:

Tu się nikt niczym nie przejmuję,
    Ale ważne że bąbka jest za 19 tys

• Kamilek pisze:

jeszcze kilka dni i będzie się kurzyć na hali sportowej, po to aby znów w grudniu zawitać przed budynkiem Gminy… tyle kasy a cieszy oko tylko kilkadziesiąt dni w roku hehehehe

4. Emilia pisze:

Teraz rządy na oczyszczalni przejął pan Mach i znów brudy z Przystajni w postaci osadów z przydomowych oczyszczalni sobie utylizuje w tani sposób . Gmina przystajń bowiem budując przydomowe oczyszczalnia ma za zadanie utylizować osady stałe w odpowiedni sposób który jest jednak drogi i wybrali tanio ale jak widać ze szkodą dla środowiska.

5. Dorota pisze:

Jezu… kto się przejmuje środowiskiem… Latem na Pankówce w Pankach też pełno tłuszczu przy brzegu od boiska… Dlaczego ja się pytam? 🙂