28°
13°
środa
28°
16°
czwartek
Wolna powierzchnia
Ulica Polna w Pankach
12 lipca 2018 r. | 11:03
12

Jak wygląda ulica Polna w Pankach? Na pierwszy rzut oka, w miarę dobrze. Ale jak człowiek przyjrzy się tej drodze...to nie dość, że asfaltu jest tam bardzo mało, to jeszcze na środku drogi potrafi rosnąć trawa. Do tego w niektórych miejscach droga ma dziury i jest popękana.

Nowa droga, a już do poprawy.

Zobaczcie ją na zdjęciach.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Ulica Polna w Pankach”

 1. Adrian z Panek napisał(a):

  Co za kaszana !!!
  24  2
 2. Lechu napisał(a):

  W końcu porządna firma robiła BUD MET
  14  11
 3. Fred napisał(a):

  To tak jak z kolegą z Ateny. Róbta co chceta. A później jakby co to nie ja na tym filmie 😃
  23  1
 4. Mieszkaniec Polnej napisał(a):

  Za stan takiej drogi to odpowiadają autobusy które po niej jeżdżą które mają większe gabaryty co do szerokości grubości asfaltu. Ale co po niektórym ta droga spelnia warunki . (Papier wszystko przyjmuje )
  2  16
 5. norbi napisał(a):

  panie mieszkancu polnej jak byl remont przejazdu na zwierzynieckiej to twoj goru z gminy wydal pozwolenie na puszczenie calego objazdu przez twoja ulice i nie byly to autobusy 6cio tonowe a 40to tonowe tiry wtedy nie skarzyles sie na to a teraz zatrzymujesz autobus szkolny zeby zablysnac hahaha
  21  2
  • Mieszkaniec Polnej napisał(a):

   Nie mieszka Pan na polnej to nie ma Pan pojęcia kto jeździ do tej pory po polnej i o jakich gabarytach .jeśli Pan nie wie to niech się Pan nie wypowiada.pęknięcia i dziury powstały po jeździe przez rok jak zacząły jeździć autobusy ,gdzie przy mijaniu zjeżdżają na prywatne pola i załamuje obrzeża drogi
   3   15
 6. Adrian z Panek napisał(a):

  Z tego co wiem to przy projektowaniu określa się co po drodze będzie jeździć. Nie sztuką jest pomyśleć, że po drodze może jechać np. autobus !!! A po czym jechać ? po rowie ? Dyrdymały Pan piszesz i sam chyba w to nie wierzysz ….
  16  1
 7. Adrian z Panek napisał(a):

  Określa się to kategoriami ruchu pojazdów jakbyś mieszkańcu Polnej nie widział, Chyba, że to droga tylko wyłącznie dla osobówek i ewentualnie rowerów to zwracam honor 😉
  16  1
  • Mieszkaniec Polnej napisał(a):

   Ta droga według przepisów i rozmiarów to spełnia warunki przeciwpożarowe . (I to nie do końca.)
   14   0
  • Obserwator napisał(a):

   Człowieku jeszcze rok temu tak mocno popierałes praskiego ,
   Co się takiego stało że tak Pan zmienił zdanie i wojnę prowadzi ? ? ?
   8   7
 8. Adrian z Panek napisał(a):

  To spełnia czy nie spełnia ? Bo jak nie spełnia to już jest to kompletny dramat …
  17  0
 9. Fred napisał(a):

  Kategoria drogi to jedno a fuszerka w trakcie budowy to drugie. Jak się asfaltu kładzie 2 cm to nie ma walca że trawa nie wyrośnie i nie wylezie ze spodu podbudowa.
  15  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *