23°
niedziela
25°
poniedziałek
Urząd szuka wykonawcy remontu ul. 3-go Maja, Słonecznej i Wspólnej w Pankach
15 marca 2018 r. | 11:00
7

Urząd Gminy Panki nareszcie ogłosił przetarg na przebudowę dróg gminnych ul 3-go Maja, ul. Słonecznej, ul. Wspólnej oraz skrzyżowań tych dróg z drogami powiatowymi, tj. ul. Zieloną i ul. Powstańców Śląskich.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 26 marca, a sama przebudowa, według specyfikacji, zakończy się z końcem listopada tego roku.

Panki otrzymały na ten cel 857 372 zł ze środków z województwa śląskiego.

Szczegóły na BIP UG Panki.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Urząd szuka wykonawcy remontu ul. 3-go Maja, Słonecznej i Wspólnej w Pankach”

 1. Praszczyk napisał(a):

  Oby się ktoś znalazł
  0  0
 2. Z Panek napisał(a):

  Wiadomo kto wygra Kolega Bud met
  0  0
 3. Wierzyciel Kałmuka napisał(a):

  Panie Kałmuk oddaj Pan pieniądze które zalegasz swoim podwykonawcom.
  0  0
 4. dogis napisał(a):

  co ty gadasz on jest uczciwy placi w terminie i nikomu nic nie jest dluzny
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).