całkowite zachmurzenie
-1°
-1°
wtorek
W czwartek radni podniosą gminne podatki
30 listopada 2020 r. | 10:22
17

W czwartek 3 grudnia w remizie OSP Panki odbędzie się sesja Rady Gminy Panki, podczas której radni ustalą nowe stawki podatków na 2021 roku.

Szykuje się spora podwyżka.

Początek o godz. 15:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “W czwartek radni podniosą gminne podatki”

 1. Krzychu pisze:

  Ja proponuję odwołać tą klike., kolejne 200 zł na dom podwyżki,
  kto to wytrzyma.
  Już czas na referendum

  9
  1
  • mikołaj pisze:

   Pieniedzy nie ma ???? to ciekawe skąd się wzieła ogromna suma na utylizację beczki z Dworcowej???? Na to co jest w zamiarach Szefowej na wszytko być musi i jest .Tylko jak mieszkańcy chcą coś załatwić to gorzej. Może Pani Skarbnik wyjaśni z którego konta przeksięgowała pod koniec roku na utylizację….

   4
   1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Śmieci już wzrosły dwa razy – prawie 200 procent . Podatki wzrosly w tamtym roku ok. 30 procent. A pensje w urzędzie rosną i nagrody sobie dają.
  To po to te podwyżki?
  Masz rację Krzychu , czas na wymianę

  4
  1
  • do Mieszkańca pisze:

   Jak już piszesz to pisz dokładniej a nie wrzucasz wszystkich i wszystko do jednego worka !
   kogo pensja w urzędzie wzrosła ?

 3. fred pisze:

  Gwoli ścisłości, podwyżkę cen za wywóz odpadów zawdzięczamy jaśnie oświeconym wybrańcom z Wiejskiej, zwłaszcza partii, która wygrała ostatnio wybory w Pankach i której przedstawiciel zasiada w jednym pałacu. Co do reszty pełna zgoda.

  5
  4
  • ele pisze:

   Cześć.
   Robicie wielkie larum o cenę wywozu śmieci. To tylko ekwiwalent flaszki wódki czyli nic wielkiego.

   Pozdrawiam.

   p.s. niektórzy w ciągu miesiąca przepiją znacznie więcej.

 4. mikołaj pisze:

  Ja proponuje aby Szanowni Radni trochę więcej uwagi poświęcili wydatkom w Gminie i trochę nabyli wiedzy bo cały czas są wciskane tematy ustalone miedzy Pani Wójt i Skarbnik.Jeżeli nie ma pieniędzy w Gminie o czym cały czas się słyszy to inwestycje powinny być robione na swoje możliwości .Bieżące problemy powinny być załatwiane a nie tylko mówić ze brak funduszy.
  I jeszcze jedna sprawa dotyczy wiarygodności. Co innego się mówi a co innego robi. Dla potrzeby chwili i świętego spokoju trzeba mówić wszystko żeby petent się odczepił.
  Jakie podwyżki dla pracowników? Przecież pieniędzy nie ma. Kochani Radni zostaliście wybrani przez ludzi weżcie się do roboty i zacznijcie to kontrolować anie tylko przyjmować wszystko co Wam mówią Panie.

  12
 5. Nowy pisze:

  Ruda A to że po cichu podatki poszły do góry o 30 % to jest ok

  • Ruda pisze:

   Rozumiem ze chodzi o podatek rolny ? Czemu po cichu ?? Zainteresowani wiedzieli co robią.

  • Krzychu pisze:

   Co tam podatki ważne że wójt kupiła dużą Bąbke za 18 tys zł
   Na halę sportową, można podziwiać.
   Na nic funduszy nie ma ale na to jest.

 6. mikołaj pisze:

  Ruda………. chyba nie wiesz co się dzieje w tej Gminie. Radni NIC nie robią i w tym problem.Dlaczego ? Bo się nie interesują, bo nie wiedzą o co chodzi , lub też wierzą Pani w myśl zasady : „co w rodzinie to nie zginie”
  Piorą brudy na spotkaniach cichaczem a na Sesji –sielanka.
  Oj Ruda Ruda, gdybyś była blondynką to by było zrozumiałe, ale Ruda i takie teksty???

  • Ruda pisze:

   Mikołaj jak dobrze ze ty zagościłeś w tej gminie na dłużej. 👍 Pilnujesz komisji, oglądasz sesje i nawet wiesz co radni wiedza 💪 Ale teraz w tym okresie to zajmij się pakowaniem prezentów a nie intrygami. A tak na marginesie komisje nie są tajne możesz wejść kominem i posłuchać jak to wszyscy wierzą Pani.

   1
   1
 7. Krysia pisze:

  Ktoś chyba bardzo lubi góry… mamy bąbkę jak w Zakopanym, wyjazdy z posesji na Dworcowej też jak w górach. Ciekawe skąd się wzięły pieniądze na taki wystrój jak podobno Gmina nie ma pieniedzý.Ludzie pracy nie mają, na opłaty przez pandemię a tu proszę taki wystrój …

 8. Staś pisze:

  Tylko 18 tyś kosztowała

  1
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *