bezchmurnie
czwartek
Reklama
W gminie Panki mogą występować problemy z wodą
27 kwietnia 2020 r. | 10:39
3

PSO Maskpol SA poinformował, że w związku z bardzo niskim poziomem wody w zakładowym ujęciu wody, mogą występować chwilowe ograniczenia lub przerwy w dostawie wody dla mieszkańców gminy Panki.

Ograniczenia nastąpią w przypadku spadku poziomu wody w ujęciu poniżej stanu krytycznego zagrażającego uszkodzenia pomp głębinowych.3 odpowiedzi na “W gminie Panki mogą występować problemy z wodą”

  1. hansik pisze:

    przeciez caly rok sa problemy z dostarczeniem wody, moze byc gorzej?

  2. Bono pisze:

    Jak tam baseniki już napelnione?

  3. perc pisze:

    Co do baseników uśrednić roczne zużycie, jak w danym miesiącu ktoś przekroczy nakładać karę lub za przekroczone kubiki większe stawki. Bez baseniku można normalnie żyć bez wody już nie bardzo. Druga sprawa co gmina robi żeby dostarczyć wodę? Czy są jakieś posunięcia do uruchomienia własnej studni? Cisza. Maskpol naleje, tylko taka gospodarka wodna jaką maskpol prowadzi długo nie pociągnie. Rocznie jezioro jest przelewane na chłodzenie agregatów, form, walcy gdzie ściekiem jest podgrzana woda. Wystarczyłoby zrobić obieg zamknięty i problemu z wodą nie ma nikt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *