-6°
sobota
-1°
niedziela
Elżbieta Wachowska
Wachowska zostanie skarbnikiem w ostatnim dniu urzędowania Bogdana Praskiego?
09 listopada 2018 r. | 11:52
64

Jeszcze Wójt Bogdan Praski ogłosił konkurs na stanowisko skarbnika gminy. Nabór potrwa do 15 listopada. Nieoficjalnie mówi się, że na to stanowisko powróci Elżbieta Wachowska, która jest obecnie sekretarzem gminy. Wachowska ma zostać powołana na tę funkcję już 16 listopada - czyli w ostatnim dniu urzędowania Praskiego. Jednak do tego potrzebna jest zgoda rady...

Poniżej ogłoszenie w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI64 odpowiedzi na “Wachowska zostanie skarbnikiem w ostatnim dniu urzędowania Bogdana Praskiego?”

 1. Justyna napisał(a):

  Matko kochana, oni narobią jeszcze takiego burdelu na sam koniec ze nikt tego nie ogarnie. Nie da sie ich jakoś już usunąć ?

  46
 2. Bogdan napisał(a):

  Na miejsce skarbnika musi być ktoś nowy ogarnięty, teraz jest nowa władza to nie ma się czego bać żeby wszystko wyszło na jaw, wcześniej Pan Bogdan Praski zastraszal pracowników. Jeżeli będzie Pani Wachowska to dalej będzie bajzel, bo nie wkopie swojego byłego pracodawcy z którym była w bardzo bliskich stosunkach. Pozdrawiam.

  41
  1
 3. Ela napisał(a):

  Jeżeli ” nowy” Wójt nie przeprowadzi audytu to sam będzie brodził w tym ” bagnie” , bo coś nie jest tak że wcześniej nie mogli znaleźć skarbnika

  38
  • Bogdan napisał(a):

   Znaleźli 4 skarbników ale każdy widział jakie jest bagno, a żeby to ogarnąć muszą wszystkie nie prawidłowości wyjść na jaw, a wójt zastraszal, żeby tylko go nie wydać i postanowili sami odejść, bądź też zasymulowac chorobę w przypadku ostatniej skarbniczki.

   38
 4. Anka napisał(a):

  Matko jak mnie śmieszy stwierdzenie WEDŁUG NIEOFICJALNYCH ŹRÓDEŁ dajecie się nakręcać ludzie 😁jak kiedyś zapytałam o stanowisko zastępcy Wójta to zaraz hejt ze sieje zamęt ze stanowiska to sprawa kadr i nic nie jest oficjalnie póki co .

  3
  36
 5. Stefan napisał(a):

  My mieszkańcy się na to nie zgodzi y, dalismy na wyborach tego dowód. Jeżeli tak bardzo chcą to w ten ostatni dzień urzędowania wywieziemy śmieci z gminy na taczkach. Nowa pani wójt ma sobie zorganizować gminę w taki sposób żeby wróciła normalność i spokój do Panek.

  44
 6. Ja napisał(a):

  Ja osobiście już tej pani znieść nie mogę a już tym bardziej na stanowisku skarbnika. 😱Mam nadzieję że nowa pani wójt i nowa rada zrobi czystki i porządek w tym urzedzie. Ps. Konto Adama Pankiewicza to jedno WIELKIE G…O ! Tak na marginesie. !

  40
 7. Wróżka napisał(a):

  Przy tak eleganckiej nowej Pani Wójt ma być rozczochrana ? Chyba to jakiś niesmaczny żart ?

  39
  1
  • Ja napisał(a):

   O tym samym pomyślałam. 😀Ale jak widać ,, gdzie diabeł nie może tam Wachowską pośle „😂

   42
 8. Zły napisał(a):

  Wywieźć toczką jak Bałysa z Przystajni wywiezli !!!! Kto za ???

  43
  • Arek napisał(a):

   Hej Zły?!nie masz czasem
   Żony z gminy przystajn ?i to rocznik 1970+??

   1
   9
  • Zły napisał(a):

   Nie mam niestety 😀

   8
   1
  • Arek napisał(a):

   A mnie jednak wydaje ze ze tak i agnieszka ma na imię .

   4
   5
  • Zły napisał(a):

   A czemu tak myślisz ?

   6
   2
  • Usetobe napisał(a):

   jemu się wszystko z Brzęczkiem kojarzy, debile i frustraci często tak mają. Nie pytaj czemu tak myśli, bo jest bezmyślny

   2
   6
  • Arek napisał(a):

   Uderzone a czemu wskazałeś brzeczka ???no chyba ze to dam redaktor pod nikiem pisze bo ja nawet nie pomyślałem o brzeczku😂. No tak uderz w stół a nożyce się odezwa !!!

   1
   5
  • Arek napisał(a):

   Uderz w stół a nożyce się odezwa .czemu akurat Brzeczka użyłeś nazwiska nawet na myśl mi nie przyszło ze Zły i Brzeczek to jedna osoba .ale skoro tak twierdzisz to musisz być redaktorem Brzecxkiem

   1
   4
  • Z Panek napisał(a):

   Bo brzeczek tutaj ma kilka twarzy. I już sam za sobą gada. Oj coraz gorzej z nim. Chyba czas na Grunwaldzka się wybrać…

   17
  • Krzychu napisał(a):

   Tu już nawet grunwaldzka nie pomoże 🙁

   2
   18
  • Zły napisał(a):

   Nie jestem Pan Brzęczek .Jest wiele ludzi co myślą jak on i za to go lubię .POZDRAWIAM NIEDOWIARKÓW.

   6
   1
 9. IRENA napisał(a):

  To że mieszkańcy nie wybrali Bodzia , to nie znaczy , aby nowy Wójt nie zatrudnił go na Skarbnika , bo Bodzio to inteligentny i uczciwy człowiek lubiący ciężko pracować , co udowodnił już nieraz mieszkańcom , prawdziwy menager bez którego nasza gmina nie wyglądała by tak jak wygląda . Tylko czy teraz Gminę na takiego menagera będzie stać ? Wszystko zależy od Rady czy będzie im zależało na dalszym rozwoju czy nie , bo tylko Bodzio to gwarantuje różnego rodzaju dofinansowania i granty. Kto inny zaplanuje budżet Gminny jak nie Bodzio ?

  37
  • Justyna napisał(a):

   Pani Ireno.Nie ma ludzi nie zastąpionych.To co Pani pisze to jest już nie normalne.Musi się Pani pogodzić z losem.

   33
  • Justyna napisał(a):

   Dają rade i bez Bodzia .Rany boskie skończ kobieto już rozpaczać.Ty powinnaś w gminie pracować razem z Bodziem wszystko wiesz .

   32
  • Ja napisał(a):

   Właśnie. Trafione w sedno. NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH.!!!!!! Ludzie już po prostu mają dosyć wydawania przez gminę naszych pieniędzy na bzdury. I mam nadzieję że Pankowiska też nie będzie . Zaoszczędzić będzie na czym. Trzymam kciuki za panią Bujak.🤗

   28
  • Krzys napisał(a):

   Do Ja !wiesz co piszesz powiedz ile pieniędzy dała Gmina na Pankowisko??? Może byś się dowiedział i dopiero dyskutował ze to twoje pieniądze idą na pankowisko ?! To ile ty płacisz rocznie do gminy ze te pieniądze są twoje ???

   2
   23
  • Zdziś napisał(a):

   Wystarczająco dużo płacimy i to wszyscy również chyba i ty jeżeli jesteś mieszkańcem gminy. Następna rzecz jeżeli gmina nic nie daje na pankowisko to wytłumacz nam niezorientowanym dlaczego w tym roku się nie odbyło.Z moich informacji wynika że gmina nic nie dała, bo kasy brak a pomimo to organizator bez wazelinki w dupkę bodzia by wlazł.

   21
  • Lidka napisał(a):

   eeeej Zdziś bez wazelinki to na pewno nie dał by rady

   22
  • Krzys napisał(a):

   Do Zdziś swego czasu było na stronie pankowiska czemu się nie odbywa min przez takich jak ty co to krzyczą ze organizator się bogaci a nigdy nie pomogli i nie widzieli ile ogromu pracy kosztuje zorganizowanie takiej imprezy ,Ile miesięcy wcześniej organizator dopisał imprezę ale zakrzyczeć to każdy z was pierwszy a zorganizuj i wtedy powiesz jak to jest . A czy i ile gmina dofinansowała to idź i się dowiedz bo to będzie wtedy prawdziwe .

   1
   20
  • Krzys napisał(a):

   W moim poprzednim komentarzu miało być ,,organizator dopinał imprezę nie dopisał ,,błąd przepraszam

   1
   17
  • Yusuf napisał(a):

   Pankowisko nie jest żadnym promowaniem Panek, niepotrzebne nam tutaj grupy pijanych punków i nie wierzę, żeby organizatorzy dokładali od siebie. Trzeba będzie się przyjrzeć rachunkom za światła i dźwięk z innych uroczystości, śmierdzi to z daleka

   18
   1
  • Ja napisał(a):

   Do Krzyś ! Ty jako podatnik również za to płacisz. A może zespoły przyjeżdżają grać za darmo ???? No wątpię bardzo. !!!!! Wielka mi promocja wsi Panki. Dzieci patrzą jak dorośli się upijają i ćpają a na drugi dzień strach ul . Ogrodową przejechać żeby czasem nie przeciąć sobie opony w aucie po porozbijanych butelkach. Brawo.

   15
  • lewy zawodowiec napisał(a):

   Tylko bodziowi kasy zabrakło 2 miesiące przed wyborami.
   Chyba przez to poparcie lokalnego biznesu, gazety darmowe lub prawie darmowe.
   Ale dla niego to nie problem zakręcić ściemnić i dalej karmić barany obłudą wymyślanych „nowin”.
   Stado liczy podobno ponad 700 szt.
   Tylko kto to g…. po nich posprząta.
   Lewy.

 10. Kochel napisał(a):

  To jest tak żeby ją zrobić na te dwa dni skarbnikiem żeby miał kto ze starego układu podpisać parę umów aneksów i się jeszcze nachapac przy tym

  30
 11. Anka napisał(a):

  Ludziska weźcie się do roboty na rzecz gminy bo to gadanie ,szukanie sensacji ,podsycanie ,obwinianie nNIC NIE DAJE a efektow pracy z tego nie będzie !czekam aż będzie orkiestra w styczniu to pierwsza impreza Pokażecie co można bez kłótni zrobić albo nie nic nie zrobicie zajęci wzajemnymi kłótniami i to będzie wina oczywiście STAREGO WÓJTA według was . wystarczy spojrzeć do góry tyle lat wałkują temat smoleńska tyle pieniędzy to kosztowało oczywiście nie ich a 11listopada jak wyglada ???organizacja tak jak i cała reszta nikt nie jest odpowiedzialny nikt nie ma planu ale rozmowy to tygodniami . Tak samo u nas bedxiecie gadać i obwiniać a do roboty nie będzie nikogo ! Sory ale już mi nerwy puściły jedno i to samo ten i tamten winny i w kółko chyba nowa władza wie jak zarządzać w końcu liczy się z odpowiedzialnością stanowiska i dajcie pracować .

  3
  32
 12. Zły napisał(a):

  Do Anka nie zeszczaj się 😱

  23
  1
 13. Zły napisał(a):

  Do Anka nie bedziesz mi rzadzić nie jesteś Bodziem w gmine 😀😀😀😗a pisać będę czy ci sie podoba czy nie

  26
 14. Z Panek napisał(a):

  Bo ZŁY to ZŁY CZŁOWIEK jest!!!

  24
 15. Ela napisał(a):

  Osiedle BIAŁO-CZERWONE – pięknie !!!!

  25
 16. Agata napisał(a):

  a czemu niby ma Pankowiska nie być? ja jestem za tym żeby jak najbardziej bylo

  1
  30
 17. Agata napisał(a):

  przeciez za pieniadze gminy to sie nie organizowalo wiem,że Pan wójcik pozyskiwał kase od sponsorów,

  8
  15
  • Bogdan napisał(a):

   Haha haha hahaha hahaha 😂😂😂 dziwne że teraz nie zrobili pankowiska , a wiesz dlaczego? Bo gmina zadłużona, to gdzie Ci sponsorzy?

   24
   1
  • Mieszkaniec napisał(a):

   Gmina dofinansowywała organizację Pankowiska. Młodzieży impreza się podoba, osobom starszym mniej. Mimo wszystko uważam, że inicjatywa jest atrakcyjna.

   3
   20
  • Krzys napisał(a):

   Bogdan ba…..,,wejdź sobie na stronę pankowiska i doczytaj czemu nie było .a przed wyborami organizator zwrócił się do startujących żeby wypowiedzieli się w sprawie pankowiska i P.Bujak milcząca .a impreza miała już w Polsce jakaś renomę i stworzono coś naprawdę fajnego a starszym to dożynki się nawet nue podobają bo za głośno

   4
   22
  • Krzys napisał(a):

   Powiedz Bogdan czy chciałoby ci sie to ogarniać organizować zapewniać zespołom poczęstunek czy nocleg zapewniać ochronę młodzieży i grającym a tacy jedni wiecznie pisali bogaci się za nasze .to każdemu się odechciewa a p.wojcik nie musi organizować o tak ma pracy i obowiązków dużo

   19
 18. Agata napisał(a):

  aaa Stefan gmina to Twoj teren???

  19
 19. Lidka napisał(a):

  Za późno zrozumiał że pycha kroczy przed upadkiem , a na Eli miejscu nawet bym nie startowała na Skarbnika , niech sobie Bodzio sam startuje skoro ma jakieś zobowiązania .

  22
  • Yusuf napisał(a):

   Ela to już miała miejsce ewakuacji z góry upatrzone, ale wygrał Sośniak i oświata w Opatowie będzie musiała szukać pracownika w uczciwym konkursie.
   Co nie, Elżunia?

   23
 20. Agata napisał(a):

  z tego co wiem to ludzie burzyli sie na Pankowisko i z tego powodu nie bylo zorganizowane a nie z powodu kasy

  8
  14
 21. Justyna napisał(a):

  Pankowisko powinno być .Impreza naprawdę jest fajna.Dla naszej młodzieży to coś wyjątkowego zespoły na żywo( atrakcją wiekszych miast to jest normalne) .Niech nasza młodzież też się bawi i cieszy.

  1
  22
  • Stefan napisał(a):

   Piszę ponownie, Zorganizuj na swoim terenie i za swoje pieniądze. Nie mamy nic przeciwko temu. Tylko tak od A do Z łącznie ze sprzątaniem gminy po swoich „gościach”.

   18
  • Z Panek napisał(a):

   Te. Stefan … Ty może byś posprzątał to makulaturę co na wybory była wrzucana na podwórka. Bo to twoja. Jak byłeś promotorem w wyborach to też może od A do Z. Więc sprzątaj po sobie, albo ty albo te świstaki co ci gazetę niteczką zawijały.

   20
  • Stefan napisał(a):

   Te Z Panek, weź sam se pozbieraj,będziesz miał w co kanapki zawijać. Przy okazji poczytasz i słownictwo Ci się wzbogaci.

   18
 22. Leszek napisał(a):

  Wielki szacun dla Wójcika , za organizowanie Pankowiska , bo stawało się to już rozpoznawalną ” marką ” w całej Polsce , taką samą jak Jarocin czy Mrągowo . To była doskonała promocja dla Panek i mam nadzieje że będzie organizowane corocznie . Myślę że tak samo priorytetem nowej władzy będzie utrzymanie klubu sportowego.

  2
  22
 23. Agata napisał(a):

  dla nowej wladzy pankowisko to czarna msza itd wiec na pewno nie pomoga, nie potrafia zrozumiec ze to impreza kulturalna, tak jak dla rolników dozynki tak dla punk rockowcow pankowisko

  2
  14
 24. lewy zawodowiec napisał(a):

  Bodzio przeszedł na koncerty w kościele
  Duża rotacja
  Prawda?

  13
 25. Arkadiusz napisał(a):

  Do korzystania.przeciez Wójcik zapytał kandydatów a nie tylko pani Bujak praski też się do tego nie odniósł .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *