-4°
środa
-1°
czwartek
Wójt szuka nowego urzędnika
26 lutego 2018 r. | 13:25
6

Gmina szuka urzędnika. Wójt ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Panki. Wójt szuka inspektora ds. gospodarki gruntami.

Aplikacje można składać do 14 marca.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wójt szuka nowego urzędnika”

 1. Lidka napisał(a):

  Stawiam na Lesława !

  • Stefan napisał(a):

   Lidka no coś ty,ktoś to tutaj już poruszył na forum że Lesław to tylko na wójta się nadaje.

  • Leszek napisał(a):

   Stefan co do Lesława to na Wójta nie ma szans z Bodziem , dlatego że w Pankach nikt go nie zna , chyba że pomoże mu Stasiu bądź Czesio , ale czy im się jeszcze chce ?, bo oni przydatni są tylko na czas wyborów , a potem każdy który wygra ( Bodzio , Zbyniek ) odstawia ich na boczny tor .

  • Tel napisał(a):

   Sąsiedzi już go znają dobrze i wiedzą że potrafi nasłać kontrolę.

  • ktoś napisał(a):

   Sąsiedzi już go znają dobrze i wiedzą że potrafi nasłać kontrolę.

 2. Ela napisał(a):

  Aneta

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).