27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
Zapraszamy na Strażak CUP 2018
21 lutego 2018 r. | 08:32
0

W sobotę 24 lutego w hali sportowej w Pankach odbędzie się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP - Strażak CUP. W zawodach weźmie udział aż dziesięć drużyn reprezentujących jednostki OSP z powiatu kłobuckiego.

W turnieju zagrają: OSP PANKI, OSP ZAMŁYNIE, OSP KAWKI, OSP TRUSKOLASY, OSP CZARNA WIEŚ, OSP HUTKA, OSP OSTROWY NAD OKSZĄ, OSP MIEDŹNO, OSP IWANOWICE DUŻE i OSP ŁOBODNO.

Początek zmagań o godz. 09:00. Wstęp wolny.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).