27°
16°
niedziela
29°
14°
poniedziałek
fot. klobucka.pl
Powiatowy Dzień Kobiet na zdjęciach
06 marca 2018 r. | 09:24
0

W sobotę w Konieczkach Powiatowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Kłobucku zorganizowała tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły panie ze wszystkich gmin naszego powiatu, w tym z gminy Panki.

fot. klobucka.pl

fot. klobucka.pl

fot. klobucka.pl

fot. klobucka.pl

fot. klobucka.pl

fot. klobucka.plDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaPanki.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).