bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Urząd szuka urzędników
25 października 2016 r. | 12:24
3

Trzech nowych urzędników poszukuje Urząd Gminy Panki. Zatrudnienie znajdą: młodszy referent ds. zamówień publicznych, młodszy referent ds. inwestycji oraz młodszy referent ds. ochrony przeciwpożarowej, księgowości, opłat za wodę.

Nowym urzędnikom Wójt proponuje umowę o pracę i zapewne atrakcyjne warunki finansowe. Bardzo ciekawe wymagania muszą spełnić osoby chcące ubiegać się o pracę w Urzędzie Gminy Panki. W każdym przypadku Wójt żąda doświadczenia w pracy w samorządzie gminnym. Co ciekawe, w wymaganiach dodatkowych preferowane jest doświadczenie w jednostkach samorządu terytorialnego, czyli niekoniecznie gminnego. I to nie jest chochlik drukarski! Potwierdziła mi to dziś Sylwia Piątkowska, sekretarz gminy. - W tych konkursach szukamy osób, które mają doświadczenie przede wszystkim w samorządzie gminny. Wykluczam możliwość tworzenia konkursów pod kogoś. Wszystkie nabory są ogólnodostępne - powiedziała Piątkowska.
Nabór na nowe stanowiska całkowicie wyklucza udział osób nie mających doświadczenia pracy w gminie. W konkursach tych nie mogą startować samorządowcy z powiatu i województwa bez stażu pracy w gminie.

Mam nadzieję, że nabory zostaną przeprowadzone uczciwie i wygrają najlepsi.

Poniżej znajdziecie ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska pracy:
- młodszy referent ds. zamówień publicznych TUTAJ,
- młodszy referent ds. inwestycji TUTAJ,
- młodszy referent ds. ochrony przeciwpożarowej, księgowości, opłat za wodę TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Urząd szuka urzędników”

  1. JARO pisze:

    U Praskiego napewno rekrutacja będzie uczciwa i wygrają najlepsi , a nie jak za jego poprzedników, gdzie z Urzędu Gminy zrobili prywatną firmę, odchodziły matki , teściowe ,a zatrudniali córki , synowe !!!!

  2. Jamuz pisze:

    Czyli wygra ktoś od nich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *