zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Budowana droga w Aleksandrowie bez nadzoru z gminy!
28 października 2016 r. | 18:32
18

Mieszkańcy Aleksandrowa nie mają szczęścia do działań obecnej władzy. Najpierw była radość z decyzji o remoncie drogi w Aleksandrowie. Jednak inwestycja ta nie została oddana w terminie. Nadal trwa, choć miała zostać ukończona do 14 października. Do tego droga ta jest jedną z najdroższych w przeliczeniu na 1m2 w Powiecie Kłobuckim. Teraz okazuje się, że nikt z gminy tej inwestycji nie kontroluje. Gmina nie ustanowiła dla niej inspektora nadzoru inwestorskiego.

To jakaś parodia, wręcza kpina z Mieszkańców.

Poniżej pismo z gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

bez-inspektora18 odpowiedzi na “Budowana droga w Aleksandrowie bez nadzoru z gminy!”

 1. obserwator pisze:

  Ciekawe jak to działa ? Od zawarcia umowy minął ponad miesiąc a robota nie skończona. To ile ta droga ma kilometrów? Czy 600 metrów nie da się wybudować w miesiąc?

 2. Jamuz pisze:

  Będzie fuszerka…

 3. Gość pisze:

  Panie Redaktorze prosimy o publikowanie prawdziwych i sprawdzonych informacji na temat budowya nie wprowadzanie celowo społeczeństwo które jest odbiorca informacji w błąd .Droga w Aleksandrowie miała termin ukończenia w Umowie dn.30.11.2016..

 4. Obserwator pisze:

  To Redaktorze jak w końcu? Pan pisze w poprzednim artykule o Aleksandrowie ze inspektorem jest 84 letni Pan Wnuk i taka afera a w tym artykule ze inspektora nie ma .To jak w końcu ja sie pytam niech sie Pan określi .??

  • r pisze:

   Pan Wnuk jest chyba inspektorem wykonawcy (Bud-Met BIS). Gmina nie ma swojego inspektora do tej inwestycji. Proszę o czytanie ze zrozumieniem.

   pzdr
   PG

 5. Obserwator pisze:

  Niech Pan czyta ze zrozumieniem albo jak Pan woli upewn się i(czytaj -zapyta) u zródła czyli u Wykonawcy lub w Gminie a nie pisze po raz kolejny pierdoły bez pokrycia w prawdzie czyli kłamstwa po polsku nazywając rzecz Redaktorze.Czy jest Inspektor czy nie? bo w poprzednim artykule pisze Pan że z ramienia Gminy nie Wykonawcy wiec jak jest w końcu?

 6. Obserwator pisze:

  Mam wrażenie że Pan nie potrafi zrozumiec prostej rzeczy Pan pisał kto jest Wykonawcą a kto Inwestorem i każdy to rozumie.Ze Inwestorem Gmina a Wykonawcą Bud-met bis. Tylko prosze wyrażnie napisać czy rozmawiał Pan z Wykonawcą czy z Inwestorem i ktoś z nich potwierdził w dokumentach że z ramienia Wykonawcy Inspektorem jest Pan Wnuk . Bo ja pokusiłem sie o sprawdzenie i to co Pan nazywa prawda jest kłamstwem .Czyli Pan Wnuk nie jest Inspektorem Wykonawcy -najprościej rzecz ujmując. Pytał Pan u zródła czy kolejna bzdura?A sprawdzał Pan bzdure jaką Pan podaje jako termin 14.10.2016.
  przecież jezeli by Pan pokusił sie o rzetelność to wiedział by Pan że termin to 30.10.2016.
  Pytanie dlaczego tak Pan pisze i czy sprawdza Pan to co pisze -czy pisze bo pisze tylko.

 7. Obserwator pisze:

  Dziękuje za odpowiedz -CZYLI NIE SPRAWDZA PAN CO PISZE ! Każdy może sprawdzić bo to ogólno dostepne informacje że termin jest 30.10.2016 .Brawo Panie Redaktorze.

 8. Jamuz pisze:

  W tym co redaktor udostèpnił jest napisane 14.10. To samo mòwił Wójt na sesji…Wójt kłamał? Dokumenty kłamią?

 9. Obserwator pisze:

  tak jak wspominałem pokusiłem sie o sprawdzenie terminu- ,,PAR. 2 pkt.3 Umowy 76/2016 dot. budowy drogi w Aleksandrowie-,,Termin zakończenia realizacji-30.10.2016″‘ Zapisy z sesji przejrzałem to P.Mirek mówił o terminie 14.10.2016. nie Wójt. A i jeszcze jedno-Nowiny Kłobuckie na podstawie portalu GminaPanki
  piszą u siebie,, w dokumentacji jest uproszczony projekt budowlan0-wykonawczy sporządzony przez Edwarda Lamcha a sprawdzony przez Ryszarda Wnuka . Projekt został wykonany na zlecenie Gminy Panki”” Więc gdzie tu mowa o tym że Inspektor pracuje dla Wykonawcy? No wiec Nowiny Kłobuckie tez kłamią powołując sie portal gminapanki.pl????
  to wszystko można sprawdzić przed pisaniem bzdur i prawdziwe informacje przekazywać czytelnikom. Czyż nie tak byłoby uczciwiej????Panie Jamuz i Panie Redaktorze???

  • Z Panek pisze:

   Ty obserwator sprawdź jeszcze raz te dokumenty, bo bzdury piszesz

  • Obserwator pisze:

   Do Z Panek -a może Panie P.? I tym sie róznimy bo ja sprawdziłem co pisze i mam sprawdzone informacje.Zresztą Pan też może (a może nie warto sprawdzac i lepiej kłamać ?-jak Pan myśli tak pisze)
   U was duzo-,,może” ,,Chyba” takich słów-czy to rzetelne dziennikarstwo??

  • Z Panek pisze:

   Znowu u ciebie krytyka. Dyskutujesz z tymi papierami i faktami, po co?

 10. Obserwator pisze:

  przepraszam ale to Ty dyskutujesz ja w przeciwieństwie do Pana Redaktorze zamieszczam prawde z która nie mozesz sie zgodzic .Prowadzic dyskusje trzeba z kimś kto chce dyskutowac a nie z kims kto powtarza mantrę kłamstw. Pan bawi sie w krytykę,,cyt-Gmina kłąmie? dokumenty kłamią?” itd”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *