zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Mało inwestycji w sołectwach w I półroczu 2016 r.
02 października 2016 r. | 11:13
12

Z planowanych wydatków na 2016 r. w wysokości 12 392 063 zł, Wójt Bogdan Praski w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku zrealizował inwestycje tylko w wysokości 116 231,25 zł.

W Pacanowie zrealizowano przyłącze do sieci energetycznej na potrzeby budowy przepompowni dla budowanej kanalizacji. Zmodernizowano drogę w Kawkach oraz świetlice OSP w Kostrzynie, Janikach i Praszczykach, dofinansowano Zieloną Pracownię w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Pankach, a także dobudowano oświetlenie uliczne w Zwierzyńcu Trzecim.

Poniżej wyciąg ze sprawozdania budżetu za I półrocze 2016 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI

wydatki-solectwa1 wydatki-solectwa2 wydatki-solectwa3 wydatki-solectwa4 wydatki-solectwa5 wydatki-solectwa612 odpowiedzi na “Mało inwestycji w sołectwach w I półroczu 2016 r.”

 1. Tomasz pisze:

  szkoda ze nie ma tam na stolkach ludzi zainteresowanych dobrem wspolnym i rozwojem solectw i gminy a nie tylko swoim

 2. Z Panek pisze:

  Praski liczy na zdobycie funduszy zewnętrznych, ale liczyć może. Nic nie dostaniemy i pewnie znowu będzie deficyt opłacony wielkim kredytem.

 3. Wykonawca z Truskolas pisze:

  Ja uważam, że wójt powinien więcej remontować dróg i inwestycji drogowych.

 4. jolke21 pisze:

  Dajcie spokoj, za pol roku bedzie lepiej

 5. obywatel pisze:

  centrum kultury w Pankach za 2,5 miliona ??!! Wójt chyba planuje nam wybudować gmach teatru…. pierwszego w powiecie… rozbój w biały dzień !!!!!!!!!!!

 6. Zygmunt pisze:

  Inwestycje w Pankach na miliony a na pozostałych wioskach kanalizacji jak nie było tak nie ma !!!

  • ATRO pisze:

   Prawda jest taka że większaść tych inwestycji ma charakter czysto życzeniowy…. bez środków zewnętrznych większość tych inwestycji jest i tak niemozliwych do przeprowadzenia, także nawet w Pankach nic nie będzie.
   I tak na marginesie przeciez jest kanalizacja na Pacanowie, Praszczykach, Kałmukach, Janikach i Konieczkach. Chyba już starczy tych obietnic wyborczych, w obietnicę kanalizacji całej gminy na raz to już chyba nikt by nie uwierzył…

  • Zygmunt pisze:

   Władza uważa, że ma zawsze rację więc jak będą chcieli to nawet najmniej racjonalną inwestycję wykonają a o finansowanie się nie martwią bo po pierwsze i tak biorą na wszystko kredyty a po drugie to przecież publiczne pieniądze a nie ich prywatne więc im nie zależy na dobrych finansach gminy.
   co do kanalizacji to zgadza się część miejscowości ją ma ale nie od 2 kadencji tylko od znacznie dłuższego okresu, a teraz idzie to ślamazarnie.
   Ludzie uwierzą we wszystkie obietnice !! dowodzi tego program wyborczy obecnego wójta tam brakowało tylko obietnicy wybudowania metra i lotniska w Pankach !!!

  • fan zygmunta pisze:

   oj zygmun rozbawiłeś mnie do łez z tym metrem i lotniskiem

 7. Zygmunt pisze:

  może to i zabawne ale zobaczycie… oj zobaczycie… jak się wójt zaweźmie… jak się napręży jak się wytęży… to normalnie wybuduje i już !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *