zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Agrofoto.pl
W Konieczkach powstanie nowa chlewnia!
22 marca 2017 r. | 12:48
12

Wiecie, że w Konieczkach powstanie nowa chlewnia? Trwa jeszcze proces administracyjny, ale już niemal jest pewne, że w gminie Panki powstanie kooejna nowoczesna chlewnia w technologii ściółkowej. Co to oznacza dla Mieszkańców? W mojej ocenie będzie to kolejny, niesamowity odór w Konieczkach i okolicy.

Wiedzieliście o tym?

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “W Konieczkach powstanie nowa chlewnia!”

 1. mr. Przemo pisze:

  Panie redaktorze, daj pan spokój. A gdzie mają być chlewnie jak nie na wsi. …w belgi, dani czy holandii? ….i co… do carrefoura, Lidla czy innego nie płatnika podatków po niemieckie mięso. Bez przesady. Przelicznik DPJ na tuczniki wynosi 0,14 więc to będzie ledwie 178 tuczników… normalne gospodarstwo!!! Daleko temu przedsięwzięciu do fermy przemysłowej. Biogazowi przy tym też nie będzie bo za mało gnojowicy. A w tuczu ściółkowym to już w ogóle znikome ilości. Panie Redaktorze, rozeznajmy najpierw temat zanim zaczniemy o nim mówić.

 2. jacoo pisze:

  najlepiej niech śmierdzi w Konieczkach w Pankach nic nie czuć

  • Anka pisze:

   Załóż sobie na Cisie chlewnię i wystarczy, że dokupisz 177 świń 🙂
   Panki i Konieczki sobie same poradzą.

 3. Z Panek pisze:

  kolejny śmierdziel w okolicy!

 4. Kinga pisze:

  w mojej ocenie… Redaktor specjalista od świń? Jadłoby się mięsko, ale najlepiej, żeby z nieba spadało, bo śmierdzi… Na Zamłyniu jest ferma drobiu oddalona od drogi głównej i jakoś jej nie czuć. Na Konieczkach pewnie tez będzie oddalona od budynków mieszkalnych, bo chyba jakieś wymogi obowiązują!!! Wieś ma to do siebie, że takie chlewy czy fermy się zdarzają… SENSACJA!!! Jak zawsze płytka!!!

 5. Zbyszek pisze:

  Żeby ino nie było jak 10 lat temu na krzyżówce nawet na stacji w domu dawało.

 6. Koko fako pisze:

  Redaktorku pilnuj żeby tobie na Cisiu chlewni nie wybudowali . Nie masz chlopaczyno o czym pisać? To weź się za inną robotę bo na tym kariery nie zrobisz, pieniędzy też nie.

 7. Stefan pisze:

  Ale spermolizy trzepaka macie ból doopy że Pan Paweł informuje ciemny lud . Poczytajcie o paśmie sukcesów w szmatławcu trzepaka , upsssss sukcesy widać się skończyły jak i ten szmatławiec.

 8. mr. Przemo pisze:

  chodzi o to że Pan redaktor na siłę szuka sensacji a nie rzetelnie informuje jak przystało niezależnym mediom. Chłopek chcąc zapewnić byt swojej rodzinie buduje chlewnię, bo żyje z roli a tu sensacja. Żenad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *